2. edycja - OMBT2 2017/2018


Regulamin


Punktacja indywidualna Otwartych Mistrzostw Biegającego Tczewa 2017/2018:

Msc.Zawodnik Liczba startów 18.11.2017 XX.02.2018 XX.05.2018 XX.07.2018 Punkty Średnia
1.Patryk SOWIŃSKI178.01%78.0178.01
2.Krzysztof TOKARSKI177.44%77.4477.44
3.Marcin MIKUŚ177.03%77.0377.03
4.Marek MOSZYŃSKI173.56%73.5673.56
5.Maria PIÓRO173.07%73.0773.07
6.Wiesław MARKOWSKI172.22%72.2272.22
7.Roman LEGASZEWSKI171.55%71.5571.55
8.Lesław NIESPODZIŃSKI170.58%70.5870.58
9.Tomasz KUNOWSKI170.34%70.3470.34
10.Krzysztof TRZCINSKI170.23%70.2370.23
11.Jarosłąw MAMCARZ169.47%69.4769.47
12.Łukasz KUNOWSKI168.16%68.1668.16
13.Tomasz TOBIAŃSKI167.52%67.5267.52
14.Oliwier Wojciech SZLICHT167.3%67.367.3
15.Tomasz MAJKOWSKI167.25%67.2567.25
16.Janusz Lech KUKUŁA167.2%67.267.2
17.Przemysław PIEKARSKI167.09%67.0967.09
18.Adam DEPKA166.81%66.8166.81
19.Wojciech STRZESZYŃSKI166.64%66.6466.64
20.Justyna ŁUCZAK166.23%66.2366.23
21.Antoni SOBOLEWSKI165.97%65.9765.97
22.Mateusz KISIELEWSKI165.93%65.9365.93
23.Andrzej ŚCISŁOWSKI165.66%65.6665.66
24.Jacek Paweł GIBAS165.25%65.2565.25
25.Anna JANAS164.5%64.564.5
26.Jan KULAS164.09%64.0964.09
27.Karol ADAMCZYK163.6%63.663.6
28.Lucyna CZECHANOWSKA163.46%63.4663.46
29.Wojciech STAŃCZYK163.21%63.2163.21
30.Katarzyna KOSZYK162.2%62.262.2
31.Anna KWIATKOWSKA161.81%61.8161.81
32.Krzysztof PAWELCZYK161.8%61.861.8
33.Jarosław GURBOWICZ161.79%61.7961.79
34.Mateusz SPADIK160.94%60.9460.94
35.Oskar DUBIEL160.63%60.6360.63
36.Dagmara CHYLIŃSKA160.43%60.4360.43
37.Kamil WOJCIECHOWSKI160.25%60.2560.25
38.Damian JANISZEWSKI160.19%60.1960.19
39.Wojciech KAŹMIERSKI160.17%60.1760.17
40.Jan PIEKARSKI159.95%59.9559.95
41.Marcin MROZEK159.86%59.8659.86
42.Żaneta Anna FRANKIEWICZ158.97%58.9758.97
43.Borys BORYCKI158.21%58.2158.21
44.Jakub WYGRABEK158.2%58.258.2
45.Mikołaj MIELCARSKI157.68%57.6857.68
46.Piotr DUBIEL157.36%57.3657.36
47.Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI157.28%57.2857.28
48.Sebastian BALTRUKAS156.99%56.9956.99
49.Dorota SERAFIN156.95%56.9556.95
50.Joanna Katarzyna SZLICHT156.94%56.9456.94
51.Nikodem BONIKOWSKI156.53%56.5356.53
52.Dariusz URBANOWSKI156.47%56.4756.47
53.Hanna TOBIAŃSKA156.41%56.4156.41
54.Piotr CZECHANOWSKI156.25%56.2556.25
55.Paweł MACIEJEWSKI156.21%56.2156.21
56.Kacper CIEKLIŃSKI156.06%56.0656.06
57.Marcin NOWAKOWSKI155.84%55.8455.84
58.Janusz Piotr LASKOWSKI155.8%55.855.8
59.Martyna MĄKOSA155.71%55.7155.71
60.Monika MALEC155.43%55.4355.43
61.Mariusz SZWINDOWSKI155.33%55.3355.33
62.Albert SULIMA154.9%54.954.9
63.Anna PUCZYŃSKA154.71%54.7154.71
64.Rafał BŁADZIKOWSKI154.71%54.7154.71
65.Paweł SPŁAWIŃSKI153.95%53.9553.95
66.Szymon Tadeusz DZIEDZIC152.98%52.9852.98
67.Stanisław Józef OKOŃSKI152.73%52.7352.73
68.Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ152.49%52.4952.49
69.Karolina ABRYSZYŃSKA152.11%52.1152.11
70.Łukasz OT152.01%52.0152.01
71.Jarosław MAJ SP 11 TCZEW151.47%51.4751.47
72.Julia DUSZYCA151.36%51.3651.36
73.Anna LASKOWSKA150.92%50.9250.92
74.Emilia GARDZIŃSKA150.89%50.8950.89
75.Maksymilian NATALEWICZ149.7%49.749.7
76.Tymon ŁUCZAK149.7%49.749.7
77.Jan Paweł SZYMONIAK149.06%49.0649.06
78.Cecylia NOCH148.83%48.8348.83
79.Lucyna WARUSZEWSKA148.65%48.6548.65
80.Sławomir KALITTA148.43%48.4348.43
81.Karol PUCZYŃSKI148.03%48.0348.03
82.Oliwer MARAS147.82%47.8247.82
83.Sławomir SZOSKA147.67%47.6747.67
84.Anna GARDZIŃSKA147%4747
85.Izabela KRASZEWSKA146.51%46.5146.51
86.Oskar KITKOWSKI146.43%46.4346.43
87.Teresa JEDYNOWICZ145.89%45.8945.89
88.Sandra GÓRSKA145.17%45.1745.17
89.Maja Wiktoria BORKOWSKA145.15%45.1545.15
90.Karol WARUSZEWSKI143.7%43.743.7
91.Joanna MAJ SP 11143.2%43.243.2
92.Jakub KWELLA142.5%42.542.5
93.Joanna GRABOWSKA141.11%41.1141.11
94.Jakub GRABOWSKI139.58%39.5839.58
95.Jakub SZKUAT138.83%38.8338.83
96.Klaudia GRABOWSKA138.82%38.8238.82
97.Stefan E. MROZEK138.8%38.838.8
98.Mateusz MUSZYŃSKI137.87%37.8737.87
99.Tomasz GRABOWSKI137.8%37.837.8
100.Kamil SZCZEPAŃSKI137.75%37.7537.75
101.Karol KLOSOWSKI137.55%37.5537.55


Szczegóły z poszczególnych biegów:

parkrun Tczew #79 - 18.11.2017

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.
1Patryk SOWIŃSKI16:36SM20-2478.01 %M1PB stays at 00:16:171078.01
2Marcin MIKUŚ16:50SM30-3477.03 %M2PB stays at 00:16:48877.03
3Roman LEGASZEWSKI18:20SM30-3471.55 %M3First Timer!171.55
4Krzysztof TRZCINSKI19:09VM35-3970.23 %M4New PB!1970.23
5Tomasz MAJKOWSKI19:11SM25-2967.25 %M5First Timer!267.25
6Mateusz KISIELEWSKI19:34SM25-2965.93 %M6PB stays at 00:18:11265.93
7Wojciech STRZESZYŃSKI19:41SM30-3466.64 %M7PB stays at 00:19:37766.64
8Łukasz KUNOWSKI19:44VM35-3968.16 %M8PB stays at 00:18:522068.16
9Przemysław PIEKARSKI19:54VM35-3967.09 %M9BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:225467.09
10Adam DEPKA19:59VM35-3966.81 %M10New PB!966.81
11Wiesław MARKOWSKI20:06VM45-4972.22 %M11BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:384072.22
12Jacek Paweł GIBAS20:26SM18-1965.25 %M12New PB!4065.25
13Krzysztof TOKARSKI20:32VM55-5977.44 %M13New PB!2877.44
14Marek MOSZYŃSKI20:33VM50-5473.56 %M14BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:555373.56
15Tomasz TOBIAŃSKI20:50VM40-4467.52 %M15BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:297767.52
16Mateusz SPADIK21:10SM25-2960.94 %M16PB stays at 00:19:50860.94
17Jarosłąw MAMCARZ21:14VM50-5469.47 %M17PB stays at 00:20:311669.47
18Damian JANISZEWSKI21:26SM25-2960.19 %M18First Timer!160.19
19Wojciech KAŹMIERSKI21:28SM25-2960.17 %M19PB stays at 00:18:56760.17
20Lesław NIESPODZIŃSKI21:35VM50-5470.58 %M20BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:555370.58
21Tomasz KUNOWSKI21:45JM11-1470.34 %M21New PB!2270.34
22Jakub WYGRABEK22:10SM25-2958.20 %M22PB stays at 00:21:412958.2
23Karol ADAMCZYK22:18JM11-1463.60 %M23PB stays at 00:21:502463.6
24Mikołaj MIELCARSKI22:22SM25-2957.68 %M24PB stays at 00:21:20857.68
25Maria PIÓRO22:24VW45-4973.07 %F1PB stays at 00:21:266673.07
26Oliwier Wojciech SZLICHT22:44JM11-1467.30 %M25New PB!467.3
27Jarosław GURBOWICZ22:46VM40-4461.79 %M26BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:473961.79
28Justyna ŁUCZAK22:51VW35-3966.23 %F2New PB!466.23
29Paweł MACIEJEWSKI22:57SM25-2956.21 %M27PB stays at 00:20:343556.21
30Krzysztof PAWELCZYK22:57VM45-4961.80 %M28BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:412761.8
31Piotr DUBIEL22:59VM35-3957.36 %M29PB stays at 00:22:056557.36
32Anna JANAS23:03SW30-3464.50 %F3New PB!1764.5
33Janusz Lech KUKUŁA23:04VM55-5967.20 %M30BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:313367.2
34Kamil WOJCIECHOWSKI23:06JM15-1760.25 %M31PB stays at 00:22:27660.25
35Janusz Piotr LASKOWSKI23:07SM25-2955.80 %M32New PB!1355.8
36Sebastian BALTRUKAS23:08SM18-1956.99 %M33PB stays at 00:21:032456.99
37Wojciech STAŃCZYK23:09VM45-4963.21 %M34BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:136663.21
38Kacper CIEKLIŃSKI23:15SM20-2456.06 %M35New PB!256.06
39Marcin MROZEK23:20VM40-4459.86 %M36BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:496559.86
41Lucyna CZECHANOWSKA23:43VW35-3963.46 %F4New PB!2763.46
42Piotr CZECHANOWSKI23:44VM35-3956.25 %M38PB stays at 00:22:013756.25
43Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI23:55JM15-1757.28 %M39PB stays at 00:23:08657.28
44Andrzej ŚCISŁOWSKI24:13VM55-5965.66 %M40BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!1165.66
45Anna KWIATKOWSKA24:16VW35-3961.81 %F5BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:296561.81
46Marcin NOWAKOWSKI24:16VM35-3955.84 %M41PB stays at 00:23:50355.84
47Katarzyna KOSZYK24:36VW40-4462.20 %F6BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:324562.2
48Albert SULIMA24:41VM35-3954.90 %M42PB stays at 00:24:03454.9
49Jan PIEKARSKI24:48JM11-1459.95 %M43BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:036459.95
50Mariusz SZWINDOWSKI24:51VM40-4455.33 %M44New PB!955.33
51Rafał BŁADZIKOWSKI24:57VM40-4454.71 %M45PB stays at 00:24:54354.71
53Jan KULAS25:01VM60-6464.09 %M47PB stays at 00:23:571964.09
54Dariusz URBANOWSKI25:07VM45-4956.47 %M48BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:131656.47
55Paweł SPŁAWIŃSKI25:07VM35-3953.95 %M49PB stays at 00:23:032953.95
56Szymon Tadeusz DZIEDZIC25:10SM18-1952.98 %M50PB stays at 00:21:422952.98
57Łukasz OT25:21VM35-3952.01 %M51New PB!352.01
58Dagmara CHYLIŃSKA25:39VW40-4460.43 %F7BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!2460.43
59Antoni SOBOLEWSKI25:40VM65-6965.97 %M52BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:485065.97
60Żaneta Anna FRANKIEWICZ26:17VW40-4458.97 %F8New PB!758.97
61Borys BORYCKI26:17JM11-1458.21 %M53New PB!558.21
62Nikodem BONIKOWSKI26:18JM11-1456.53 %M54PB stays at 00:26:16256.53
63Martyna MĄKOSA26:34SW25-2955.71 %F9PB stays at 00:25:583555.71
64Monika MALEC26:42SW25-2955.43 %F10New PB!255.43
65Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ26:48VM40-4452.49 %M55New PB!752.49
66Dorota SERAFIN26:52VW40-4456.95 %F11BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:086456.95
67Oskar DUBIEL26:58JM1060.63 %M56PB stays at 00:25:39560.63
68Anna PUCZYŃSKA27:03SW25-2954.71 %F12PB stays at 00:25:581654.71
69Karol PUCZYŃSKI27:04SM30-3448.03 %M57PB stays at 00:24:261248.03
70Stanisław Józef OKOŃSKI27:30JM11-1452.73 %M58PB stays at 00:25:33452.73
71Joanna Katarzyna SZLICHT27:38VW40-4456.94 %F13New PB!356.94
72Hanna TOBIAŃSKA27:41VW40-4456.41 %F14BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:097756.41
73Jarosław MAJ SP 11 TCZEW27:45VM45-4951.47 %M59New PB!451.47
74Sławomir KALITTA28:11VM40-4448.43 %M60PB stays at 00:27:02748.43
75Karolina ABRYSZYŃSKA28:24SW25-2952.11 %F15PB stays at 00:27:27352.11
76Sławomir SZOSKA28:38VM40-4447.67 %M61PB stays at 00:21:51947.67
77Oliwer MARAS29:06JM15-1747.82 %M62First Timer!147.82
78Julia DUSZYCA29:57VW40-4451.36 %F16First Timer!151.36
79Maksymilian NATALEWICZ30:47JM11-1449.70 %M63PB stays at 00:24:37449.7
80Tymon ŁUCZAK30:47JM11-1449.70 %M64New PB!449.7
81Jan Paweł SZYMONIAK31:11JM11-1449.06 %M65First Timer!149.06
82Lucyna WARUSZEWSKA31:27VW40-4448.65 %F17BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!748.65
83Karol WARUSZEWSKI31:28VM40-4443.70 %M66BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:444243.7
84Izabela KRASZEWSKA32:02SW30-3446.51 %F18First Timer!146.51
85Anna GARDZIŃSKA32:12VW35-3947.00 %F19PB stays at 00:30:37347
86Anna LASKOWSKA32:40JW11-1450.92 %F20First Timer!150.92
87Emilia GARDZIŃSKA32:41JW11-1450.89 %F21PB stays at 00:30:36350.89
88Oskar KITKOWSKI32:57JM11-1446.43 %M67First Timer!146.43
89Jakub GRABOWSKI35:17VM40-4439.58 %M68First Timer!139.58
90Joanna MAJ SP 1135:53VW40-4443.20 %F22New PB!343.2
91Jakub KWELLA36:00JM11-1442.50 %M69First Timer!142.5
92Sandra GÓRSKA36:03JW11-1445.17 %F23PB stays at 00:31:47545.17
93Maja Wiktoria BORKOWSKA36:04JW11-1445.15 %F24PB stays at 00:32:39345.15
94Klaudia GRABOWSKA36:14VM40-4438.82 %M70First Timer!138.82
95Joanna GRABOWSKA37:13VW40-4441.11 %F25First Timer!141.11
96Tomasz GRABOWSKI37:13VM40-4437.80 %M71First Timer!137.8
97Kamil SZCZEPAŃSKI39:23JM11-1437.75 %M72First Timer!137.75
98Jakub SZKUAT39:24JM11-1438.83 %M73PB stays at 00:26:39938.83
99Mateusz MUSZYŃSKI40:24JM11-1437.87 %M74First Timer!137.87
100Karol KLOSOWSKI42:02JM1037.55 %M75PB stays at 00:33:24637.55
101Cecylia NOCH44:08VW65-6948.83 %F26New PB!348.83
102Teresa JEDYNOWICZ44:10VW60-6445.89 %F27New PB!445.89
103Stefan E. MROZEK46:00VM70-7438.80 %M76PB stays at 00:45:18238.8



Archiwum

1. edycji OMBT 2016/2017 - wyniki



0003806