Regulamin


Punktacja indywidualna Otwartych Mistrzostw Biegającego Tczewa 2016/2017:

Msc.Zawodnik Liczba startów 26.11.2016 18.02.2017 13.05.2017 08.07.2017 Punkty Średnia
1.Zygfryd LIBAN483.53%79.9%82.91%81.86%328.282.05
2.Lesław NIESPODZIŃSKI474.65%72.39%75.02%75.9%297.9674.49
3.Jarosław SOSNOWSKI473.84%75.02%72.76%73.26%294.8873.72
4.Maria PIÓRO474.37%72.92%72.92%73.47%293.6873.42
5.Tomasz TOBIAŃSKI470.07%73.12%72.06%73.39%288.6472.16
6.Wiesław MARKOWSKI470.3%72.4%72.89%71.04%286.6371.6575
7.Barbara KRUSZYŃSKA467.86%66.42%71.29%63.89%269.4667.365
8.Antoni SOBOLEWSKI468.06%66.62%69.38%65.13%269.1967.2975
9.Andrzej PILSKI463.66%65.55%64.29%64.17%257.6764.4175
10.Wojciech STAŃCZYK465.15%61.79%60.85%54.98%242.7760.6925
11.Anna KWIATKOWSKA459.84%60.65%59.13%61.14%240.7660.19
12.Szymon Tadeusz DZIEDZIC454.62%60%58.69%61.44%234.7558.6875
13.Dorota SERAFIN457.87%58.16%60.88%55.47%232.3858.095
14.Sławomir GDANIEC375.38%74.21%75.66%225.2575.083333333333
15.Hanna TOBIAŃSKA454.45%53.94%60.23%56.58%225.256.3
16.Marek MOSZYŃSKI373.09%73.51%74.17%220.7773.59
17.Paweł MACIEJEWSKI455.84%56.66%55.76%52.4%220.6655.165
18.Marceli FRELKE372.67%73.7%72.86%219.2373.076666666667
19.Przemysław PIEKARSKI450.7%62.29%59.6%46.54%219.1354.7825
20.Jan PIEKARSKI458.14%47.98%58.22%51.86%216.254.05
21.Piotr BRZOZOWSKI370.63%71.5%70.09%212.2270.74
22.Waldemar Piotr SZCZUKA368.77%69.21%73.51%211.4970.496666666667
23.Tomasz Paweł OSIAK366.29%65.34%70.62%202.2567.416666666667
24.Piotr OSTROWSKI364.47%62.39%62.3%189.1663.053333333333
25.Jacek Paweł GIBAS365.85%54.36%65.06%185.2761.756666666667
26.Kazimierz,andrzej REKOWSKI362.9%61.71%58.49%183.161.033333333333
27.Łukasz KREJA360.42%60.99%61.27%182.6860.893333333333
28.Marcin MROZEK358.03%59.91%60.17%178.1159.37
29.Piotr DUBIEL357.53%56.42%59.7%173.6557.883333333333
30.Martyna MĄKOSA357%52.64%55.4%165.0455.013333333333
31.Wioleta ZDANOWICZ352.67%56.24%52.14%161.0553.683333333333
32.Łukasz SZWOCHA352.08%50.64%51.67%154.3951.463333333333
33.Agnieszka Maria SAIDOWSKA355.78%51.97%45.97%153.7251.24
34.Jerzy Radosław CHRZAN275.98%74.82%150.875.4
35.Michał LEWANDOWSKI275.07%74.66%149.7374.865
36.Piotr ZIÓŁEK274.17%71.37%145.5472.77
37.Michał JAŚNIEWSKI270.81%73.79%144.672.3
38.Zuzanna Karolina ŁAWRYNOWICZ272.93%71.26%144.1972.095
39.Jarosłąw MAMCARZ267.15%71.89%139.0469.52
40.Jacek GUZIŃSKI269.79%69.24%139.0369.515
41.Wojciech PIJANOWSKI264.77%72.4%137.1768.585
42.Tomasz PEPLINSKI265.57%69.06%134.6367.315
43.Zbigniew RZEPKA267.82%66.81%134.6367.315
44.Janusz Lech KUKUŁA265.62%67.4%133.0266.51
45.Andrzej ZAKRZEWSKI262.71%67.25%129.9664.98
46.Daniela KAMIŃSKA262.23%67.32%129.5564.775
47.Wiesław DRESZLER266.28%62.99%129.2764.635
48.Patrycja SIŃCZUK265.34%62.45%127.7963.895
49.Kacper KOITKA262.44%65.21%127.6563.825
50.Mateusz JAKUBIAK262.25%64.55%126.863.4
51.Karol KRYGER264.89%60.99%125.8862.94
52.Bartosz HENDRYSIAK266.12%58.65%124.7762.385
53.Stanisław DUBIEŃ260.13%64.55%124.6862.34
54.Marek ULANOWSKI265.6%58.18%123.7861.89
55.Krzysztof PAWELCZYK269.52%53.79%123.3161.655
56.Mateusz Tomasz GÓRSKI262.36%60.67%123.0361.515
57.Jan DROZD262.41%59.73%122.1461.07
58.Kamil FRUKACZ259.91%62.02%121.9360.965
59.Antoni OT260.05%61.65%121.760.85
60.Martin Józef MACIEJEWSKI261.87%59.63%121.560.75
61.Sebastian BALTRUKAS257.31%58.18%115.4957.745
62.Rafal OGONOWSKI258.48%56.08%114.5657.28
63.Jarek POGORZELSKI256.38%58.07%114.4557.225
64.Krzysztof Marcin OSIAK253.2%59.52%112.7256.36
65.Wojciech GÓRACZYŃSKI255.43%55.2%110.6355.315
66.Marcin PLUTOWSKI254.86%54.53%109.3954.695
67.Anna PIEKARSKA248.82%60.37%109.1954.595
68.Damian WALAS250%57.18%107.1853.59
69.Aleksandra HENDRYSIAK254.65%52.13%106.7853.39
70.Benedykt DUBIEŃ250.67%47.95%98.6249.31
71.Mariusz MURAWSKI249.3%47.19%96.4948.245
72.Daria DANG247.03%47.81%94.8447.42
73.Piotr ULANOWSKI253.8%40.24%94.0447.02
74.Krzysztof LITWIŃSKI251.09%42.23%93.3246.66
75.Blazej FRYSZKA247.34%45.85%93.1946.595
76.Bartosz OT244.72%47.13%91.8545.925
77.Piotr JENDRZEJEWSKI176.53%76.5376.53
78.Miłosz WALKOWIAK173.91%73.9173.91
79.Grzegorz SKWIERAWSKI172.54%72.5472.54
80.Dariusz STYŚ172.17%72.1772.17
81.Jan PIJANOWSKI171.74%71.7471.74
82.Daniel Paweł ŁAWRYNOWICZ171.13%71.1371.13
83.Kacper MICHAŁOWSKI167.59%67.5967.59
84.Piotr GOIKE167.29%67.2967.29
85.Katarzyna Maria KOSZYK167.11%67.1167.11
86.Filip SZKUAT166.52%66.5266.52
87.Tomasz KUNOWSKI166.28%66.2866.28
88.Marek KROPIDŁOWSKI166.16%66.1666.16
89.Witold PIJANOWSKI166.15%66.1566.15
90.Aleksander RUDKO165.88%65.8865.88
91.Marcel WALKOWIAK165.68%65.6865.68
92.Krzysztof TRZCINSKI165.55%65.5565.55
93.Jacek JERZYNA165.46%65.4665.46
94.Tomasz MARCHAJ165.33%65.3365.33
95.Sebastian PARDO165.19%65.1965.19
96.Szymon CZECHANOWSKI165%6565
97.Karol ADAMCZYK164.93%64.9364.93
98.Jakub KOCZWARA164.26%64.2664.26
99.Grzegorz Ireneusz GRUCZA164.17%64.1764.17
100.Dorota CZECHOWSKA164.1%64.164.1
101.Jerzy JAROŃSKI164.09%64.0964.09
102.Oskar JAROŃSKI164.07%64.0764.07
103.Łukasz KUNOWSKI163.72%63.7263.72
104.Krzysztof Wojciech KOSZYK163.67%63.6763.67
105.Patrycja HEROLD162.78%62.7862.78
106.Sławomir SZOSKA162.47%62.4762.47
107.Dawid CZECHOWSKI162.31%62.3162.31
108.Marcin BĄK162.14%62.1462.14
109.Michał BARTOSZEK162.09%62.0962.09
110.Anna JANAS162.03%62.0362.03
111.Marian Łukasz SREDZIŃSKI161.87%61.8761.87
112.Eugeniusz GAJEWSKI161.83%61.8361.83
113.Kuba Maksymilian ROMAN161.82%61.8261.82
114.Jarosław GURBOWICZ161.29%61.2961.29
115.Marta KOCHALSKA161.16%61.1661.16
116.Waldemar NADOLSKI161.12%61.1261.12
117.Tomasz ZIEMANN160.87%60.8760.87
118.Łucja ŁOPACIŃSKA160.8%60.860.8
119.Kamila Katarzyna KOSZYK160.72%60.7260.72
120.Daniel SZKUAT160.67%60.6760.67
121.Szymon ROMAN160.64%60.6460.64
122.Maksymilian NATALEWICZ160.32%60.3260.32
123.Aleksandra KARCZEWSKA160.21%60.2160.21
124.Bartosz Jan MILER160.17%60.1760.17
125.Laura GŁÓWCZEWSKA160.09%60.0960.09
126.Oliwier Wojciech SZLICHT160.09%60.0960.09
127.Adam ŁAWRYNOWICZ160.03%60.0360.03
128.Mariusz CELIŃSKI-DROZD159.14%59.1459.14
129.Adam MINUTH158.86%58.8658.86
130.Mirosław DYWELSKI158.6%58.658.6
131.Dawid PELCER158.42%58.4258.42
132.Dawid SZCZUKOWSKI158.31%58.3158.31
133.Karol WALKIEWICZ157.8%57.857.8
134.Łukasz PARASIAK157.64%57.6457.64
135.Kacper GÓRSKI157.33%57.3357.33
136.Agata NIESPODZIŃSKA157.29%57.2957.29
137.Paweł SPŁAWIŃSKI157.21%57.2157.21
138.Karol RADZEWICZ157.12%57.1257.12
139.Artur MIKOŁAJSKI156.96%56.9656.96
140.Kamil KIRYK156.82%56.8256.82
141.Agnieszka LEWANDOWSKA156.34%56.3456.34
142.Dagmara CHYLIŃSKA156.25%56.2556.25
143.Joanna Katarzyna SZLICHT155.91%55.9155.91
144.Maciej HEROLD155.76%55.7655.76
145.Radosław RAJEK155.37%55.3755.37
146.Katarzyna KOSZYK155.11%55.1155.11
147.Łukasz PLOCKE155.1%55.155.1
148.Wojciech ŁOPACIŃSKI154.87%54.8754.87
149.Wojciech LAMEK154.81%54.8154.81
150.Paweł RUDZKI154.79%54.7954.79
151.Sebastian ZIMNY154.45%54.4554.45
152.Paweł LIPKOWSKI154.42%54.4254.42
153.Piotr CZECHANOWSKI154.37%54.3754.37
154.Patrycja Helena ZIELIŃSKA154.25%54.2554.25
155.Ania SAWCZENKO154.06%54.0654.06
156.Igor ZIMNY154.05%54.0554.05
157.Patryk NIEWIADOMSKI153.82%53.8253.82
158.Radosław KOLASA153.72%53.7253.72
159.Karol SOSNOWSKI153.42%53.4253.42
160.Ryszard MARUT153.25%53.2553.25
161.Mariusz KRZEMIŃSKI153.17%53.1753.17
162.Sławomir WIERZBICKI152.96%52.9652.96
163.Anna SOBECKA152.92%52.9252.92
164.Karol WARUSZEWSKI152.74%52.7452.74
165.Wiktor KRYŻA152.44%52.4452.44
166.Mateusz FURMANIK152.3%52.352.3
167.Franciszek OT151.77%51.7751.77
168.Łukasz MACIEJEWSKI151.56%51.5651.56
169.Mariusz SZCZYGLAK151.52%51.5251.52
170.Julia Weronika MACIEJEWSKA151.5%51.551.5
171.Lucyna WOLSKA151.44%51.4451.44
172.Marcin GRUBICH151.4%51.451.4
173.Anna PUCZYŃSKA151.15%51.1551.15
174.Julia SZULC150.37%50.3750.37
175.Artur DASZKIEWICZ150.27%50.2750.27
176.Zofia Faustyna KRZESZOWIEC150.19%50.1950.19
177.Dorota OT149.89%49.8949.89
178.Antonina CIEŚLIK149.86%49.8649.86
179.Mateusz PAWLAK149.54%49.5449.54
180.Dominika GIL148.62%48.6248.62
181.Ola PALEWICZ148.34%48.3448.34
182.Zuzanna BONK147.47%47.4747.47
183.Dominik PYLA147.39%47.3947.39
184.Maciej CHRZANOWSKI147.27%47.2747.27
185.Anna ZIMNA147.26%47.2647.26
186.Klaudia HAPKA147.06%47.0647.06
187.Dorota FILA146.91%46.9146.91
188.Dorota ULANOWSKA146.87%46.8746.87
189.Monika DEMBEK146.76%46.7646.76
190.Jacek Marcin KOPITKOWSKI146.65%46.6546.65
191.Patrycja GŁĘBOCKA146.55%46.5546.55
192.Emilia PIONTKOWSKA146.47%46.4746.47
193.Julia WENT146.02%46.0246.02
194.Maja RUTKOWSKA146.02%46.0246.02
195.Stanisław Tomasz SKUBISZEWSKI145.97%45.9745.97
196.Małgorzata ACKERMANN145.34%45.3445.34
197.Zofia Estera CIESIELSKA145.02%45.0245.02
198.Martyna MIKOŁAJSKA144.93%44.9344.93
199.Grzegorz GŁÓWCZEWSKI144.92%44.9244.92
200.Łukasz JĘDRASZEWSKI143.5%43.543.5
201.Kornelia PIECZENIAK143.46%43.4643.46
202.Agnieszka KWIATKOWSKA143.14%43.1443.14
203.Kamil BARAN142.27%42.2742.27
204.Przemysław LITWIŃSKI142.11%42.1142.11
205.Agnieszka MIKOŁAJEK141.81%41.8141.81
206.Aleksandra DĄBROWSKA141.65%41.6541.65
207.Patrycja Ewa PRZYBYLSKA141.56%41.5641.56
208.Zuzanna Weronika TOMASZEWSKA141.13%41.1341.13
209.Alicja Kinga KREJA140.37%40.3740.37
210.Julia GRZYBEK138.27%38.2738.27
211.Martyna MAZUROWSKA135.07%35.0735.07
212.Julia Małgorzata KOGUT134.77%34.7734.77
213.Sandra STOPPA134.75%34.7534.75
214.Anna SZMYDYŃSKA134.29%34.2934.29
215.Julia JARKUSZEWICZ134.16%34.1634.16
216.Zosia PAWŁUSZEWICZ133.5%33.533.5
217.Michal BRESINSKI132.01%32.0132.01


Szczegóły z poszczególnych biegów:

parkrun Tczew #31 - 26.11.2016

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.
1Michał LEWANDOWSKI18:15JM15-1775.07 %M1PB stays at 00:18:131075.07
2Miłosz WALKOWIAK18:16JM15-1773.91 %M2PB stays at 00:16:45673.91
3Jerzy Radosław CHRZAN18:19JM15-1775.98 %M3New PB!675.98
4Daniel Paweł ŁAWRYNOWICZ18:32SM18-1971.13 %M4New PB!371.13
5Michał JAŚNIEWSKI18:37SM18-1970.81 %M5PB stays at 00:18:32370.81
6Jarosław SOSNOWSKI19:03VM40-4473.84 %M6BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:412073.84
7Marceli FRELKE19:09JM15-1772.67 %M7New PB!472.67
8Piotr BRZOZOWSKI19:11VM35-3970.63 %M8BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:511170.63
9Piotr ZIÓŁEK19:33JM11-1474.17 %M9New PB!774.17
10Sławomir GDANIEC19:34VM50-5475.38 %M10BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:341375.38
11Zbigniew RZEPKA19:41VM35-3967.82 %M11New PB!567.82
12Tomasz MARCHAJ19:54SM30-3465.33 %M12PB stays at 00:19:38565.33
13Tomasz TOBIAŃSKI19:56VM40-4470.07 %M13BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:222870.07
14Karol KRYGER20:02SM30-3464.89 %M14PB stays at 00:19:50564.89
15Krzysztof PAWELCZYK20:14VM40-4469.52 %M15BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:412069.52
16Lesław NIESPODZIŃSKI20:15VM50-5474.65 %M16BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!1674.65
17Krzysztof TRZCINSKI20:22VM35-3965.55 %M17New PB!265.55
18Wiesław MARKOWSKI20:29VM45-4970.30 %M18BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:001470.3
19Jacek Paweł GIBAS20:30JM15-1765.85 %M19New PB!965.85
20Tomasz Paweł OSIAK20:40JM15-1766.29 %M20New PB!866.29
21Jacek JERZYNA20:42VM35-3965.46 %M21New PB!265.46
22Jacek GUZIŃSKI20:48VM45-4969.79 %M22PB stays at 00:19:521069.79
23Martin Józef MACIEJEWSKI20:51SM20-2461.87 %M23BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:101961.87
24Kacper MICHAŁOWSKI20:59JM11-1467.59 %M24First Timer!167.59
25Jan PIJANOWSKI21:14VM50-5471.74 %M25BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!471.74
26Wiesław DRESZLER21:24VM45-4966.28 %M26New PB!966.28
27Kamil FRUKACZ21:32SM20-2459.91 %M27First Timer!159.91
28Zuzanna Karolina ŁAWRYNOWICZ21:33JW11-1472.93 %F1New PB!372.93
29Waldemar Piotr SZCZUKA21:37VM50-5468.77 %M28PB stays at 00:21:061768.77
30Zygfryd LIBAN21:39VM70-7483.53 %M29BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!783.53
31Maria PIÓRO21:47VW45-4974.37 %F2PB stays at 00:21:452874.37
32Jan DROZD21:57JM15-1762.41 %M30New PB!462.41
33Piotr OSTROWSKI22:00VM45-4964.47 %M31BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!464.47
34Wojciech STAŃCZYK22:17VM45-4965.15 %M32BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:132565.15
35Daniel SZKUAT22:20VM35-3960.67 %M33New PB!360.67
36Filip SZKUAT22:21JM11-1466.52 %M34New PB!366.52
37Karol WALKIEWICZ22:26SM30-3457.80 %M35New PB!257.8
38Bartosz HENDRYSIAK22:29JM11-1466.12 %M36New PB!1166.12
39Aleksander RUDKO22:34JM11-1465.88 %M37New PB!1265.88
40Marcel WALKOWIAK22:38JM11-1465.68 %M38New PB!1065.68
41Katarzyna Maria KOSZYK22:39VW35-3967.11 %F3BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:321967.11
42Piotr DUBIEL22:48SM30-3457.53 %M39New PB!2657.53
43Rafal OGONOWSKI23:00VM35-3958.48 %M40New PB!458.48
44Patrycja SIŃCZUK23:02VW35-3965.34 %F4New PB!1465.34
45Paweł MACIEJEWSKI23:06SM25-2955.84 %M41PB stays at 00:20:341055.84
46Sebastian BALTRUKAS23:16SM18-1957.31 %M42PB stays at 00:21:031057.31
47Janusz Lech KUKUŁA23:25VM55-5965.62 %M43PB stays at 00:22:311565.62
48Radosław RAJEK23:34SM30-3455.37 %M44BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:05555.37
49Mariusz CELIŃSKI-DROZD23:37VM40-4459.14 %M45First Timer!8459.14
50Daniela KAMIŃSKA23:47SW20-2462.23 %F5First Timer!162.23
51Marcin MROZEK23:52VM40-4458.03 %M46BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:492658.03
52Radosław KOLASA24:12SM30-3453.72 %M47First Timer!153.72
53Szymon CZECHANOWSKI24:17JM1065.00 %M48PB stays at 00:24:15565
54Piotr CZECHANOWSKI24:24VM35-3954.37 %M49PB stays at 00:22:011354.37
55Antoni SOBOLEWSKI24:38VM65-6968.06 %M50BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:481768.06
56Marcin PLUTOWSKI24:42VM35-3954.86 %M51BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:341554.86
57Szymon Tadeusz DZIEDZIC24:43JM15-1754.62 %M52PB stays at 00:22:54554.62
58Michał BARTOSZEK24:45VM55-5962.09 %M53New PB!462.09
59Anna KWIATKOWSKA24:59VW35-3959.84 %F6PB stays at 00:23:292659.84
60Łukasz SZWOCHA25:11SM30-3452.08 %M54New PB!252.08
61Krzysztof LITWIŃSKI25:15SM25-2951.09 %M55PB stays at 00:24:56451.09
62Łukasz MACIEJEWSKI25:34VM35-3951.56 %M56PB stays at 00:25:122751.56
63Barbara KRUSZYŃSKA25:40VW50-5467.86 %F7PB stays at 00:25:273067.86
64Krzysztof Marcin OSIAK25:45JM15-1753.20 %M57PB stays at 00:23:58553.2
65Wojciech ŁOPACIŃSKI25:51VM45-4954.87 %M58First Timer!154.87
66Kamila Katarzyna KOSZYK25:53JW11-1460.72 %F8PB stays at 00:23:38660.72
67Martyna MĄKOSA25:58SW25-2957.00 %F9New PB!957
68Kamil KIRYK26:10JM11-1456.82 %M59PB stays at 00:25:43656.82
69Benedykt DUBIEŃ26:11VM35-3950.67 %M60Eaton Running TeamPB stays at 00:20:302150.67
70Mateusz Tomasz GÓRSKI26:13JM1062.36 %M61PB stays at 00:25:53562.36
71Stanisław DUBIEŃ26:15JM1060.13 %M62PB stays at 00:24:23860.13
72Oliwier Wojciech SZLICHT26:16JM1060.09 %M63First Timer!160.09
73Mateusz JAKUBIAK26:16JM1062.25 %M64First Timer!162.25
74Dorota SERAFIN26:16VW35-3957.87 %F10BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:26:032457.87
75Antoni OT26:17JM1060.05 %M65First Timer!160.05
76Agnieszka LEWANDOWSKA26:18SW30-3456.34 %F11PB stays at 00:25:28556.34
77Jan PIEKARSKI26:19JM11-1458.14 %M66BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:162458.14
78Przemysław PIEKARSKI26:20VM35-3950.70 %M67BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:332450.7
79Mariusz MURAWSKI26:22SM30-3449.30 %M68PB stays at 00:25:061649.3
80Łucja ŁOPACIŃSKA26:47JW11-1460.80 %F12New PB!360.8
81Agnieszka Maria SAIDOWSKA26:48VW35-3955.78 %F13PB stays at 00:26:27955.78
82Andrzej PILSKI26:50VM65-6963.66 %M69Barefoot Runners Society - UKPB stays at 00:25:4010263.66
83Blazej FRYSZKA27:15SM25-2947.34 %M70New PB!547.34
84Patrycja Helena ZIELIŃSKA27:17SW20-2454.25 %F14New PB!354.25
85Artur DASZKIEWICZ27:47VM40-4450.27 %M71PB stays at 00:26:26350.27
86Ryszard MARUT27:55JM11-1453.25 %M72PB stays at 00:26:44553.25
87Joanna Katarzyna SZLICHT27:56VW40-4455.91 %F15First Timer!155.91
88Aleksandra HENDRYSIAK28:09VW40-4454.65 %F16New PB!254.65
89Wiktor KRYŻA28:21JM11-1452.44 %M73BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:17652.44
90Hanna TOBIAŃSKA28:28VW40-4454.45 %F17BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:28:023054.45
91Franciszek OT28:43JM11-1451.77 %M74First Timer!151.77
92Bartosz OT30:18VM35-3944.72 %M75First Timer!144.72
93Dorota OT30:28VW35-3949.89 %F18First Timer!149.89
94Lucyna WOLSKA31:49VW45-4951.44 %F19First Timer!151.44

parkrun Tczew #43 - 18.02.2017

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.
1Michał JAŚNIEWSKI17:52SM18-1973.79 %M1New PB!573.79
2Dariusz STYŚ17:58SM30-3472.17 %M2New PB!272.17
3Michał LEWANDOWSKI18:21JM15-1774.66 %M3PB stays at 00:18:121574.66
4Jerzy Radosław CHRZAN18:36JM15-1774.82 %M4PB stays at 00:18:191074.82
5Jarosław SOSNOWSKI18:45VM40-4475.02 %M5BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:412675.02
6Marceli FRELKE18:53JM15-1773.70 %M6New PB!673.7
7Piotr BRZOZOWSKI18:57VM35-3971.50 %M7BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:512171.5
8Tomasz TOBIAŃSKI19:06VM40-4473.12 %M8BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!4073.12
9Wojciech PIJANOWSKI19:55SM20-2464.77 %M9PB stays at 00:18:151664.77
10Zbigniew RZEPKA19:59VM35-3966.81 %M10PB stays at 00:19:39866.81
11Wiesław MARKOWSKI20:03VM45-4972.40 %M11BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:002472.4
12Piotr ZIÓŁEK20:19JM11-1471.37 %M12PB stays at 00:19:33871.37
13Marek MOSZYŃSKI20:30VM50-5473.09 %M13BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:553173.09
14Jakub KOCZWARA20:31VM35-3964.26 %M14PB stays at 00:19:55364.26
15Jerzy JAROŃSKI20:42VM35-3964.09 %M15First Timer!164.09
16Kamil FRUKACZ20:48SM20-2462.02 %M16New PB!362.02
17Lesław NIESPODZIŃSKI20:53VM50-5472.39 %M17BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:152872.39
18Tomasz Paweł OSIAK20:58JM15-1765.34 %M18PB stays at 00:20:061965.34
19Jacek GUZIŃSKI20:58VM45-4969.24 %M19BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:521869.24
20Karol KRYGER21:19SM30-3460.99 %M20PB stays at 00:19:501160.99
21Przemysław PIEKARSKI21:26VM35-3962.29 %M21BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:333462.29
22Marcin BĄK21:29VM35-3962.14 %M22New PB!262.14
23Łukasz KREJA21:31SM30-3460.42 %M23BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:112460.42
24Grzegorz Ireneusz GRUCZA21:35VM40-4464.17 %M24First Timer!164.17
25Waldemar Piotr SZCZUKA21:39VM50-5469.21 %M25PB stays at 00:21:062169.21
26Tomasz PEPLINSKI21:47VM45-4965.57 %M26PB stays at 00:20:001265.57
27Adam MINUTH21:55SM25-2958.86 %M27PB stays at 00:20:433758.86
28Marek ULANOWSKI21:57VM45-4965.60 %M28BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!665.6
29Jarosłąw MAMCARZ21:58VM50-5467.15 %M29New PB!667.15
30Daniela KAMIŃSKA21:59SW20-2467.32 %F1New PB!367.32
31Dawid CZECHOWSKI22:04VM40-4462.31 %M30New PB!862.31
32Maria PIÓRO22:13VW45-4972.92 %F2PB stays at 00:21:263772.92
33Szymon Tadeusz DZIEDZIC22:30JM15-1760.00 %M31New PB!960
34Jan DROZD22:36JM15-1759.73 %M32PB stays at 00:21:331159.73
35Kacper KOITKA22:43JM11-1462.44 %M33PB stays at 00:22:04962.44
36Piotr OSTROWSKI22:44VM45-4962.39 %M34BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:001062.39
37Paweł MACIEJEWSKI22:46SM25-2956.66 %M35PB stays at 00:20:341656.66
38Janusz Lech KUKUŁA22:48VM55-5967.40 %M36PB stays at 00:22:312567.4
39Zygfryd LIBAN22:58VM70-7479.90 %M37BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:391579.9
40Łukasz PARASIAK23:01VM35-3957.64 %M38BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:47957.64
41Marcin MROZEK23:07VM40-4459.91 %M39BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!3759.91
42Piotr DUBIEL23:15SM30-3456.42 %M40PB stays at 00:22:483856.42
43Andrzej ZAKRZEWSKI23:20VM45-4962.71 %M41BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!1162.71
44Łukasz PLOCKE23:32SM30-3455.10 %M42First Timer!155.1
45Wojciech STAŃCZYK23:41VM45-4961.79 %M43BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:133761.79
46Dorota CZECHOWSKA24:00VW40-4464.10 %F3New PB!864.1
47Wojciech GÓRACZYŃSKI24:16VM35-3955.43 %M44BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:58855.43
48Mateusz JAKUBIAK24:27JM1064.55 %M45PB stays at 00:23:36464.55
49Stanisław DUBIEŃ24:27JM1064.55 %M46PB stays at 00:24:131064.55
50Szymon ROMAN24:31JM11-1460.64 %M47New PB!360.64
51Oskar JAROŃSKI24:38JM1064.07 %M48First Timer!164.07
52Anna KWIATKOWSKA24:39VW35-3960.65 %F4PB stays at 00:23:293860.65
53Kuba Maksymilian ROMAN24:45JM11-1461.82 %M49First Timer!161.82
54Jacek Paweł GIBAS24:50JM15-1754.36 %M50PB stays at 00:20:302054.36
55Marcin PLUTOWSKI24:51VM35-3954.53 %M51BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:342254.53
56Dawid SZCZUKOWSKI24:52JM11-1458.31 %M52First Timer!158.31
57Mariusz KRZEMIŃSKI24:57VM35-3953.17 %M53New PB!253.17
58Kazimierz,andrzej REKOWSKI25:04VM55-5962.90 %M54BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:262462.9
59Antoni SOBOLEWSKI25:10VM65-6966.62 %M55BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:482566.62
60Antoni OT25:36JM1061.65 %M56New PB!261.65
61Eugeniusz GAJEWSKI25:43VM55-5961.83 %M57First Timer!161.83
62Piotr ULANOWSKI25:52JM15-1753.80 %M58PB stays at 00:25:10253.8
63Łukasz SZWOCHA25:54SM30-3450.64 %M59PB stays at 00:25:11350.64
64Kacper GÓRSKI25:56JM11-1457.33 %M60First Timer!157.33
65Dorota SERAFIN26:08VW35-3958.16 %F5BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:323658.16
66Krzysztof PAWELCZYK26:09VM40-4453.79 %M61BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:412253.79
67Maksymilian NATALEWICZ26:10JM1060.32 %M62First Timer!160.32
68Bartosz Jan MILER26:14JM1060.17 %M63First Timer!160.17
69Mariusz SZCZYGLAK26:18VM35-3951.52 %M64PB stays at 00:22:46551.52
70Andrzej PILSKI26:19VM65-6965.55 %M65Barefoot Runners Society - UKPB stays at 00:25:4011465.55
71Damian WALAS26:32VM35-3950.00 %M66PB stays at 00:24:41650
72Barbara KRUSZYŃSKA26:33VW50-5466.42 %F6BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:114266.42
74Marian Łukasz SREDZIŃSKI26:53JW11-1461.87 %F7First Timer!161.87
75Mateusz PAWLAK26:55SM18-1949.54 %M68First Timer!149.54
76Mateusz Tomasz GÓRSKI26:57JM1060.67 %M69PB stays at 00:25:53660.67
77Jarek POGORZELSKI27:01VM50-5456.38 %M70PB stays at 00:25:074356.38
78Dagmara CHYLIŃSKA27:21VW40-4456.25 %F8BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:26:271056.25
79Maciej CHRZANOWSKI27:26SM30-3447.27 %M71First Timer!147.27
80Karol RADZEWICZ27:38JM1057.12 %M72First Timer!157.12
81Benedykt DUBIEŃ27:40VM35-3947.95 %M73Eaton Running TeamPB stays at 00:20:302847.95
82Wioleta ZDANOWICZ28:06SW25-2952.67 %F9First Timer!152.67
83Martyna MĄKOSA28:07SW25-2952.64 %F10PB stays at 00:25:581252.64
84Blazej FRYSZKA28:08SM25-2945.85 %M74PB stays at 00:27:15745.85
85Anna SOBECKA28:15VW35-3952.92 %F11Biegacz z PółnocyPB stays at 00:24:122352.92
86Hanna TOBIAŃSKA28:44VW40-4453.94 %F12BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:28:024253.94
88Bartosz OT28:45VM35-3947.13 %M76New PB!247.13
89Agnieszka Maria SAIDOWSKA28:46VW35-3951.97 %F13PB stays at 00:25:591751.97
90Łukasz JĘDRASZEWSKI30:09SM30-3443.50 %M77PB stays at 00:27:13443.5
91Kamil BARAN30:31SM20-2442.27 %M78PB stays at 00:23:28642.27
92Krzysztof LITWIŃSKI30:33SM25-2942.23 %M79PB stays at 00:24:56542.23
93Przemysław LITWIŃSKI30:38SM20-2442.11 %M80First Timer!142.11
94Jan PIEKARSKI30:59JM11-1447.98 %M81BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:163547.98
95Anna PIEKARSKA31:00VW35-3948.82 %F14BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:421248.82
96Klaudia HAPKA31:48SW18-1947.06 %F15PB stays at 00:30:56847.06
97Daria DANG32:32JW15-1747.03 %F16PB stays at 00:25:45747.03
98Jacek Marcin KOPITKOWSKI32:48JM11-1446.65 %M82PB stays at 00:28:35946.65

parkrun Tczew #55 - 20.05.2017

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.
1Wojciech PIJANOWSKI17:49SM20-2472.40 %M1New PB!2272.4
2Piotr JENDRZEJEWSKI18:15VM40-4476.53 %M2Eaton Running TeamNew PB!1076.53
3Marceli FRELKE19:06JM15-1772.86 %M3PB stays at 00:18:53972.86
4Jarosław SOSNOWSKI19:20VM40-4472.76 %M4BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:413372.76
5Piotr BRZOZOWSKI19:20VM35-3970.09 %M5BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:512870.09
6Tomasz TOBIAŃSKI19:23VM40-4472.06 %M6BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:295272.06
7Tomasz Paweł OSIAK19:24JM15-1770.62 %M7New PB!2670.62
8Grzegorz SKWIERAWSKI19:51VM45-4972.54 %M8New PB!372.54
9Wiesław MARKOWSKI19:55VM45-4972.89 %M9BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:382972.89
10Sławomir GDANIEC20:02VM50-5474.21 %M10BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:342274.21
11Lesław NIESPODZIŃSKI20:09VM50-5475.02 %M11BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!3475.02
12Sebastian PARDO20:21VM35-3965.19 %M12BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:00465.19
13Marek MOSZYŃSKI20:23VM50-5473.51 %M13BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:553973.51
14Waldemar Piotr SZCZUKA20:23VM50-5473.51 %M14New PB!3173.51
15Jarosłąw MAMCARZ20:31VM50-5471.89 %M15New PB!1171.89
16Piotr GOIKE20:35VM40-4467.29 %M16PB stays at 00:20:09667.29
17Jacek Paweł GIBAS20:45JM15-1765.06 %M17PB stays at 00:20:303065.06
18Tomasz PEPLINSKI20:51VM45-4969.06 %M18PB stays at 00:20:001769.06
19Łukasz KUNOWSKI20:57VM35-3963.72 %M19New PB!1163.72
20Łukasz KREJA21:19SM30-3460.99 %M20BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:573460.99
21Martin Józef MACIEJEWSKI21:38SM20-2459.63 %M21BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:102859.63
22Kacper KOITKA21:45JM11-1465.21 %M22PB stays at 00:21:102165.21
23Zuzanna Karolina ŁAWRYNOWICZ21:45JW15-1771.26 %F1PB stays at 00:21:33971.26
24Sławomir SZOSKA21:51VM40-4462.47 %M23PB stays at 00:21:51362.47
25Andrzej ZAKRZEWSKI21:56VM50-5467.25 %M24BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!2067.25
26Dawid PELCER22:05SM20-2458.42 %M25PB stays at 00:21:23458.42
27Piotr DUBIEL22:05VM35-3959.70 %M26New PB!4859.7
28Zygfryd LIBAN22:08VM70-7482.91 %M27BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:392282.91
29Maria PIÓRO22:13VW45-4972.92 %F2PB stays at 00:21:264872.92
30Karol ADAMCZYK22:20JM11-1464.93 %M28PB stays at 00:22:181364.93
31Przemysław PIEKARSKI22:24VM35-3959.60 %M29BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:334359.6
32Wiesław DRESZLER22:31VM45-4962.99 %M30PB stays at 00:21:241262.99
33Szymon Tadeusz DZIEDZIC22:43SM18-1958.69 %M31PB stays at 00:22:101758.69
34Piotr OSTROWSKI22:46VM45-4962.30 %M32BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:001262.3
35Sebastian BALTRUKAS22:55SM18-1958.18 %M33PB stays at 00:21:031858.18
36Jarosław GURBOWICZ22:57VM40-4461.29 %M34BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:472861.29
37Waldemar NADOLSKI23:01VM40-4461.12 %M35PB stays at 00:23:001061.12
38Krzysztof Marcin OSIAK23:01JM15-1759.52 %M36New PB!2359.52
39Tomasz KUNOWSKI23:05JM11-1466.28 %M37PB stays at 00:22:081266.28
40Paweł MACIEJEWSKI23:08SM25-2955.76 %M38PB stays at 00:20:342355.76
41Damian WALAS23:12VM35-3957.18 %M39New PB!1357.18
42Adam ŁAWRYNOWICZ23:16VM40-4460.03 %M40New PB!660.03
43Tomasz ZIEMANN23:28VM45-4960.87 %M41PB stays at 00:22:431360.87
44Wojciech LAMEK23:34SM25-2954.81 %M42PB stays at 00:22:231554.81
45Paweł SPŁAWIŃSKI23:41VM35-3957.21 %M43PB stays at 00:23:031957.21
46Paweł LIPKOWSKI23:46SM30-3454.42 %M44First Timer!154.42
47Patryk NIEWIADOMSKI23:58SM20-2453.82 %M45PB stays at 00:22:49253.82
48Rafal OGONOWSKI23:59VM35-3956.08 %M46PB stays at 00:22:471756.08
49Marek KROPIDŁOWSKI24:02VM55-5966.16 %M47BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!566.16
50Wojciech STAŃCZYK24:03VM45-4960.85 %M48BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:134860.85
51Patrycja SIŃCZUK24:06VW35-3962.45 %F3PB stays at 00:23:022462.45
52Antoni SOBOLEWSKI24:10VM65-6969.38 %M49BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:483369.38
53Artur MIKOŁAJSKI24:19VM40-4456.96 %M50PB stays at 00:23:51756.96
54Wojciech GÓRACZYŃSKI24:22VM35-3955.20 %M51BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:581055.2
55Barbara KRUSZYŃSKA24:44VW50-5471.29 %F4BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!5371.29
56Marek ULANOWSKI24:45VM45-4958.18 %M52BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:571458.18
57Patrycja HEROLD25:02JW11-1462.78 %F5New PB!562.78
58Maciej HEROLD25:03VM40-4455.76 %M53New PB!555.76
59Anna PIEKARSKA25:04VW35-3960.37 %F6BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:421860.37
60Dorota SERAFIN25:08VW40-4460.88 %F7BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!4660.88
61Aleksandra KARCZEWSKA25:08VW35-3960.21 %F8BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:511960.21
62Anna KWIATKOWSKA25:22VW35-3959.13 %F9BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:294959.13
63Łukasz SZWOCHA25:31VM35-3951.67 %M54PB stays at 00:25:11451.67
64Marcin GRUBICH25:31SM30-3451.40 %M55First Timer!151.4
65Jan PIEKARSKI25:32JM11-1458.22 %M56BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:534758.22
66Sławomir WIERZBICKI25:35VM35-3952.96 %M57PB stays at 00:24:481052.96
67Hanna TOBIAŃSKA25:44VW40-4460.23 %F10BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:335460.23
68Kazimierz,andrzej REKOWSKI25:46VM55-5961.71 %M58BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:553161.71
69Agata NIESPODZIŃSKA25:50SW25-2957.29 %F11PB stays at 00:24:03457.29
70Wioleta ZDANOWICZ26:19SW25-2956.24 %F12New PB!356.24
71Martyna MĄKOSA26:43SW25-2955.40 %F13PB stays at 00:25:582055.4
72Andrzej PILSKI26:50VM65-6964.29 %M59Barefoot Runners Society - UKPB stays at 00:25:4012564.29
73Paweł RUDZKI27:08JM11-1454.79 %M60New PB!254.79
74Mariusz MURAWSKI27:33SM30-3447.19 %M61PB stays at 00:25:062347.19
75Mirosław DYWELSKI27:37VM60-6458.60 %M62BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!458.6
76Ania SAWCZENKO27:41SW18-1954.06 %F14New PB!254.06
77Stanisław Tomasz SKUBISZEWSKI29:22JM15-1745.97 %M63PB stays at 00:24:40645.97
78Laura GŁÓWCZEWSKA30:09JW1060.09 %F15First Timer!160.09
79Grzegorz GŁÓWCZEWSKI30:10VM35-3944.92 %M64Akademia Biegowa KielpinoPB stays at 00:19:001244.92
80Antonina CIEŚLIK30:41JW15-1749.86 %F16First Timer!149.86
81Julia SZULC31:12JW11-1450.37 %F17PB stays at 00:31:12350.37
82Zofia Faustyna KRZESZOWIEC31:19JW11-1450.19 %F18PB stays at 00:31:05350.19
83Dominika GIL31:28JW15-1748.62 %F19First Timer!148.62
84Julia Weronika MACIEJEWSKA31:37JW11-1451.50 %F20PB stays at 00:29:39651.5
85Daria DANG32:00JW15-1747.81 %F21PB stays at 00:25:451347.81
86Patrycja GŁĘBOCKA32:09SW18-1946.55 %F22New PB!346.55
87Emilia PIONTKOWSKA32:32JW15-1746.47 %F23PB stays at 00:30:18446.47
88Agnieszka Maria SAIDOWSKA32:38VW35-3945.97 %F24PB stays at 00:25:302345.97
89Zuzanna BONK32:39JW15-1747.47 %F25PB stays at 00:26:44247.47
90Ola PALEWICZ33:41JW11-1448.34 %F26First Timer!148.34
91Julia WENT34:09JW11-1446.02 %F27First Timer!146.02
92Małgorzata ACKERMANN34:11JW15-1745.34 %F28First Timer!145.34
93Dorota ULANOWSKA34:34VW45-4946.87 %F29PB stays at 00:33:57346.87
94Piotr ULANOWSKI34:35JM15-1740.24 %M65PB stays at 00:22:37940.24
95Maja RUTKOWSKA35:23JW11-1446.02 %F30PB stays at 00:25:551146.02
96Agnieszka MIKOŁAJEK35:24SW25-2941.81 %F31New PB!541.81
97Agnieszka KWIATKOWSKA35:28VW40-4443.14 %F32New PB!543.14
98Zofia Estera CIESIELSKA35:28JW11-1445.02 %F33PB stays at 00:24:201245.02
99Martyna MIKOŁAJSKA35:32JW11-1444.93 %F34PB stays at 00:23:471244.93
100Kornelia PIECZENIAK35:40JW15-1743.46 %F35First Timer!143.46
102Aleksandra DĄBROWSKA35:56SW18-1941.65 %F36PB stays at 00:35:21241.65
103Zuzanna Weronika TOMASZEWSKA37:41JW15-1741.13 %F37First Timer!141.13
104Patrycja Ewa PRZYBYLSKA37:49JW11-1441.56 %F38First Timer!141.56
105Alicja Kinga KREJA37:54JW15-1740.37 %F39PB stays at 00:33:35240.37
107Julia GRZYBEK39:59JW15-1738.27 %F40First Timer!138.27
109Michal BRESINSKI40:24SM30-3432.01 %M69First Timer!132.01
110Martyna MAZUROWSKA44:12JW15-1735.07 %F41First Timer!135.07
111Julia Małgorzata KOGUT44:35JW15-1734.77 %F42First Timer!134.77
112Sandra STOPPA44:36JW15-1734.75 %F43First Timer!134.75
113Anna SZMYDYŃSKA44:37JW15-1734.29 %F44First Timer!134.29
114Zosia PAWŁUSZEWICZ47:40JW11-1433.50 %F45PB stays at 00:36:39433.5
115Julia JARKUSZEWICZ47:40JW11-1434.16 %F46PB stays at 00:37:34334.16

parkrun Tczew #62 - 08.07.2017

MscZawodnikCzasKat.Wsp.KlubWyjaśnieniePkt.
1Tomasz TOBIAŃSKI19:10VM40-4473.39 %M1BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:295973.39
2Jarosław SOSNOWSKI19:12VM40-4473.26 %M2BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:18:413573.26
3Witold PIJANOWSKI19:30SM20-2466.15 %M3BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:17:561466.15
4Sławomir GDANIEC19:39VM50-5475.66 %M4BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:342575.66
5Lesław NIESPODZIŃSKI19:55VM50-5475.90 %M5BIEGAJĄCY TCZEWNew PB!3975.9
6Marek MOSZYŃSKI20:12VM50-5474.17 %M6BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:554474.17
7Wiesław MARKOWSKI20:26VM45-4971.04 %M7BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:383171.04
10Łukasz KREJA21:13SM30-3461.27 %M10BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:20:354061.27
11Szymon Tadeusz DZIEDZIC21:42SM18-1961.44 %M11New PB!2361.44
12Maria PIÓRO22:03VW45-4973.47 %F1PB stays at 00:21:265473.47
13Zygfryd LIBAN22:25VM70-7481.86 %M12BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:392481.86
14Krzysztof Wojciech KOSZYK22:26VM45-4963.67 %M13BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:433363.67
15Marcin MROZEK23:01VM40-4460.17 %M14BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:495160.17
16Anna JANAS23:58SW30-3462.03 %F2New PB!862.03
17Karol SOSNOWSKI24:09SM20-2453.42 %M15PB stays at 00:22:57553.42
18Marta KOCHALSKA24:12SW25-2961.16 %F3First Timer!7861.16
19Sebastian ZIMNY24:22VM35-3954.45 %M16New PB!754.45
21Anna KWIATKOWSKA24:32VW35-3961.14 %F4BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:295561.14
22Paweł MACIEJEWSKI24:37SM25-2952.40 %M18PB stays at 00:20:342652.4
23Mateusz FURMANIK24:40SM25-2952.30 %M19LPP TeamFirst Timer!152.3
26Bartosz HENDRYSIAK25:21JM11-1458.65 %M22PB stays at 00:22:292658.65
27Karol WARUSZEWSKI25:53VM40-4452.74 %M23BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:21:443352.74
28Antoni SOBOLEWSKI26:00VM65-6965.13 %M24BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:483865.13
29Jarek POGORZELSKI26:14VM50-5458.07 %M25PB stays at 00:25:075058.07
30Wojciech STAŃCZYK26:37VM45-4954.98 %M26BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:135554.98
31Andrzej PILSKI26:53VM65-6964.17 %M27Barefoot Runners Society - UKPB stays at 00:25:4013064.17
32Kazimierz,andrzej REKOWSKI27:11VM55-5958.49 %M28BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:23:553558.49
33Dominik PYLA27:26SM30-3447.39 %M29New PB!547.39
34Dorota SERAFIN27:35VW40-4455.47 %F5BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:085255.47
35Katarzyna KOSZYK27:35VW35-3955.11 %F6BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:22:323755.11
36Hanna TOBIAŃSKA27:36VW40-4456.58 %F7BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:25:096156.58
37Barbara KRUSZYŃSKA27:36VW50-5463.89 %F8BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:355863.89
38Wioleta ZDANOWICZ28:23SW25-2952.14 %F9PB stays at 00:26:14552.14
41Jan PIEKARSKI28:40JM11-1451.86 %M32BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:24:535251.86
42Przemysław PIEKARSKI28:41VM35-3946.54 %M33BIEGAJĄCY TCZEWPB stays at 00:19:334646.54
43Anna PUCZYŃSKA28:56SW25-2951.15 %F10New PB!451.15
44Aleksandra HENDRYSIAK29:44VW40-4452.13 %F11PB stays at 00:28:091052.13
45Igor ZIMNY31:29JM1054.05 %M34New PB!254.05
46Dorota FILA31:33SW25-2946.91 %F12PB stays at 00:28:22246.91
47Anna ZIMNA31:38VW35-3947.26 %F13New PB!247.26
48Monika DEMBEK31:39SW25-2946.76 %F14PB stays at 00:30:44246.76

(26.11.2016)

0003247