5. edycja - OMBT 2022


Regulamin


Punktacja indywidualna 5 Otwartych Mistrzostw Biegającego Tczewa 2022:

Msc.Zawodnik Liczba startów zima
5.02.2022
wiosna
23.04.2022
lato
9.07.2022
jesień
12.11.2022
Punkty
1.Halina DUBIELA486.88%86.21%88.99%86.58%262.45
2.Stanisław ĆWIKLIŃSKI475.98%79.83%79.03%79.63%238.49
3.Andrzej TOCHA375.35%75.07%76.93%227.35
4.Mariusz ŻURAWSKI471.83%72.51%76.17%75.44%224.12
5.Agnieszka PAŁKOWSKA470.77%72.82%72.87%74.43%220.12
6.Sławomir GDANIEC471.36%73.99%73.46%72.6%220.05
7.Marek MICHALAK471.58%69.68%72.73%74.89%219.2
8.Wiesław MARKOWSKI470.47%72.21%73.8%72.56%218.57
9.Marek CZAPIEWSKI468.96%70.11%71.87%70.93%212.91
10.Maja DĄBROWSKA365.97%67.42%75.91%209.3
11.Tomasz MROCZKOWSKI467.3%69.23%69.5%68.98%207.71
12.Emilia PAWEŁEK464.22%68.4%54.99%73.02%205.64
13.Andrzej ŚCISŁOWSKI468.29%61.39%66.38%70.46%205.13
14.Lena HERING467.14%65.48%66.52%71.24%204.9
15.Lucyna CZECHANOWSKA460.37%65.98%67.87%67.73%201.58
16.Adam SZCZEŚNIAK467.07%65.6%65.04%68.15%200.82
17.Adam DEPKA467.13%57.73%63.46%69.95%200.54
18.Marek LASKOWSKI450.75%64.32%64.5%70.91%199.73
19.Jacek JĘDRASIEWICZ455.48%63.62%64.2%70.04%197.86
20.Piotr CZECHANOWSKI453.92%66.16%60.62%69.77%196.55
21.Marek ULANOWSKI364.82%70.62%59.48%194.92
22.Aurelia RADTKE463.72%63.8%64.88%65.92%194.6
23.Izabela Maria MAJ363.57%64.41%65.83%193.81
24.Kacper KOITKA463.69%63.59%62.73%66.1%193.38
25.Błażej KACZMAR357.16%65.54%70.43%193.13
26.Monika HULEWICZ365.39%65.26%61.93%192.58
27.Mariusz LIEGMANN462.94%59.97%64.42%63.26%190.62
28.Jarosław GURBOWICZ357.8%67.02%65.57%190.39
29.Lesław NIESPODZIŃSKI367.19%57.02%65.21%189.42
30.Grażyna HULEWICZ461.92%63.1%61.56%63.18%188.2
31.Aleksander LIEGMANN355.33%65.53%66.95%187.81
32.Piotr CHORĄŻEWSKI362.08%62.08%63.52%187.68
33.Szymon ZADROŻNY362.4%60.24%63.69%186.33
34.Kornelia RASZEJA357.87%63.92%62.32%184.11
35.Tomasz TOBIAŃSKI362.39%62.94%58.57%183.9
36.Wojciech STRZESZYŃSKI457.64%42.5%67.36%58.57%183.57
37.Marcin NOWAKOWSKI460.98%62.01%59.19%60.55%183.54
38.Sławomir SZOSKA455.45%64.23%59.8%57.31%181.34
39.Żaneta Anna FRANKIEWICZ457.81%60.05%60.04%60.67%180.76
40.Paweł STANKIEWICZ360.14%59.91%60.04%180.09
41.Magdalena ZACHAREK359.14%58.54%61.71%179.39
42.Weronika SCHARMACH449.54%59.19%60.43%59.77%179.39
43.Bożena LIEGMANN458.11%54.57%60.62%60.39%179.12
44.Agata ZBLEWSKA455.77%59.46%63.47%30.8%178.7
45.Filip HULEWICZ453.08%59.9%59.39%57.72%177.01
46.Zbigniew RZEPKA368.56%69.89%37.85%176.3
47.Piotr HARDT458.58%54.14%57.98%59.27%175.83
48.Jan PIEKARSKI356.49%58.15%60.4%175.04
49.Bożena ŻYWIECKA456.23%57.85%57.29%58.69%173.83
50.Marcin PAWEŁEK456.65%56.88%59.31%50.67%172.84
51.Robert PALUCHOWSKI357.27%57.51%57.47%172.25
52.Krzysztof WRÓBLEWSKI357.4%59.06%55.43%171.89
53.Alan GRABOWSKI357.67%57.05%56.77%171.49
54.Antoni FRANCISZKOWSKI355.14%58.1%57.85%171.09
55.Przemysław HULEWICZ354.89%55.77%59.83%170.49
56.Alicja Marta WICKA452.87%52.42%56.78%58.02%167.67
57.Magdalena RIEBANDT356.82%57.04%53.38%167.24
58.Rafał BŁADZIKOWSKI354.84%54.97%57.27%167.08
59.Paweł SOBIERAJ354.87%52.06%60.03%166.96
60.Nina HERING363.35%62.87%39.68%165.9
61.Tomasz BAKUŁA454.24%56.47%54.75%50.67%165.46
62.Andrzej Tomasz FRANKIEWICZ454.13%53.47%55.44%55.57%165.14
63.Michał Łukasz KOSSECKI347.02%58.62%58.45%164.09
64.Dariusz RADTKE352.91%54.38%56.34%163.63
65.Anna SOMMER-SMOLIŃSKA453.68%53.77%55.8%49.49%163.25
66.Wojciech STAŃCZYK463.21%65.33%34.6%34.44%163.14
67.Laura KOITKA445.68%49.35%55.47%57.23%162.05
68.Dawid CZAPIEWSKI355.3%56.6%49.62%161.52
69.Mikołaj MISIEWICZ354.13%52.9%54.01%161.04
70.Szymon Tadeusz DZIEDZIC453.68%51.16%54.89%52.44%161.01
71.Krzysztof ROMAN356.74%55.34%48.51%160.59
72.Kazimierz,andrzej REKOWSKI348.89%55.95%55.54%160.38
73.Jan KULAS352.64%50.3%56.93%159.87
74.Tomasz DUDZIŃSKI452.18%52.17%55.26%43.56%159.61
75.Mateusz STEINKA344.51%63.91%50.29%158.71
76.Artur KUCZORA445.4%48.98%53.29%55.78%158.05
77.Artur DASZKIEWICZ450.11%54.88%41.91%52.64%157.63
78.Halina WARUSZEWSKA453.52%52.42%51.37%49.38%157.31
79.Remigiusz KOMOROWSKI351.68%51.29%51.36%154.33
80.Mirosław DYWELSKI346.53%55.67%51.34%153.54
81.Barbara DERBIS443.92%53.3%55.91%40.37%153.13
82.Marek ŻYWIECKI449.08%51.98%49.97%51.14%153.09
83.Monika PAŁKOWSKA-ŻUR451.99%51.18%42.1%49.27%152.44
84.Magdalena NOWAKOWSKA451.07%51.36%49.92%48.77%152.35
85.Krzysztof CHORĄŻEWSKI341.98%54.68%55.54%152.2
86.Filip PAŁKOWSKI351.04%49.63%51.47%152.14
87.Barbara PLUTOWSKA459.39%58.02%34.7%25.21%152.11
88.Sławomir WIERZBICKI349.38%50.57%51.62%151.57
89.Sławomir DWORSKI356.04%44.99%49.47%150.5
90.Dorota SERAFIN353.82%51.99%44.3%150.11
91.Marta POŁACZEK463.28%46.41%40.32%32.29%150.01
92.Katarzyna CZAPIEWSKA354.5%55.03%39.82%149.35
93.Dariusz SZOŁTUN450.33%48.68%50.09%46.2%149.1
94.Ewa LANGOWSKA349.86%49.49%49.54%148.89
95.Dominik BURDZICKI446.44%47.6%49.88%51.23%148.71
96.Anna TROCHOWSKA449.24%52.56%46.75%44.02%148.55
97.Izabela PAWEŁEK448.72%48.19%50.95%48.68%148.35
98.Paweł RÓŻYCKI347.99%51.22%47.69%146.9
99.Krzysztof Wojciech KOSZYK274.21%71.13%145.34
100.Anna ZIMNA447.89%49.68%31.42%47.36%144.93
101.Sebastian PESTKA350.15%45.99%48.62%144.76
102.Marek MOSZYŃSKI269.07%75.02%144.09
103.Arkadiusz ŻUR448.08%47.52%47.76%45.75%143.36
104.Marek KRZYŻANOWSKI270.32%72.74%143.06
105.Patryk DĄBROWSKI348.09%47.01%47.05%142.15
106.Stanisław DUBIEŃ270.05%69.96%140.01
107.Jarosław PIÓRO345.37%45.84%48.69%139.9
108.Dagmara DĄBROWSKA352.38%41.88%45.6%139.86
109.Anna ZIÓŁKOWSKA345.42%46.19%47.88%139.49
110.Hanna TOBIAŃSKA347.3%54.8%37.15%139.25
111.Adam MACHOLL339.74%48.82%50.09%138.65
112.Jarosław SOSNOWSKI264.04%74.47%138.51
113.Sebastian JAWORSKI267.3%71.17%138.47
114.Monika MARCIŃSKA348.08%42.52%47.66%138.26
115.Piotr GOIKE267.76%70.07%137.83
116.Olek ROZINSKI268.25%69.42%137.67
117.Michalina Anna KOSSECKA352.08%39.91%45.54%137.53
118.Grzegorz GŁÓWCZEWSKI279.47%56.96%136.43
119.Michał HERING345.5%44.52%45.88%135.9
120.Dorota Anna SZYMKIEWICZ344.49%45.15%46.24%135.88
121.Fabian CHAMSKI341.37%37.23%57.25%135.85
122.Krzysztof PEPLIŃSKI266.38%69.45%135.83
123.Krzysztof KALINOWSKI347.46%43.6%44.43%135.49
124.Szymon MARKOWSKI347.08%48.4%38.97%134.45
125.Sławomir SZOŁTUN350.99%48.53%34.81%134.33
126.Anna PIEKARSKA261.97%69.98%131.95
127.Paweł MACIEJEWSKI344.57%43.94%42.72%131.23
128.Szymon RUTKOWSKI267.01%63.94%130.95
129.Małgosia ĆWIKLIŃSKA440.09%43.65%46.27%31.19%130.01
130.Gabriela MAKAĆ343.71%42.82%43.47%130
131.Piotr DUBIEL347.01%52.4%27.69%127.1
132.Michał BUBKA261.85%64.3%126.15
133.Monika FIEDUR263.05%62.96%126.01
134.Nika KOMOROWSKA342.44%45.92%37.55%125.91
135.Michal WISNIEWSKI264.87%60.4%125.27
136.Iwona MICHALSKA258.45%66.52%124.97
137.Aleksandra MARKOWSKA349.22%32.63%43.01%124.86
138.Andrzej ZAKRZEWSKI259.04%65.34%124.38
139.Janusz Lech KUKUŁA262.18%61.89%124.07
140.Jakub SOBIERAJ259.45%63.9%123.35
141.Adriana KOLBERG258.49%64.63%123.12
142.Janusz JAROŃSKI259.27%63.82%123.09
143.Justyna Beata STEINKA261.29%61.73%123.02
144.Melania Magdalena KOSSECKA336.65%49.98%36.08%122.71
145.Agnieszka CHORĄŻEWSKA340.82%37.75%44.03%122.6
146.Łukasz SZWOCHA260.53%61.67%122.2
147.Iga BUCHWALD259.86%61.69%121.55
148.Sławomir WRZAŁKOWSKI330.48%39.67%50.15%120.3
149.Iwona JASNOCH440.89%37.92%41.14%37.15%119.95
150.Bożena SOSNOWSKA263.92%55.59%119.51
151.Tadeusz SOŚNICKI256.97%61.9%118.87
152.Michał DĄBROWSKI259.01%59.83%118.84
153.Aleksandra KARCZEWSKA258.2%60.53%118.73
154.Oliwia, Maria GRABOWSKA260.31%58.41%118.72
155.Michalina SZRAMKE257%61.45%118.45
156.Maksymilian LISS260.04%57.98%118.02
157.Jarosław KOLBERG257.59%60.11%117.7
158.Marcin MROZEK256.07%60.28%116.35
159.Bajan METER253.59%61.94%115.53
160.Dariusz MAKAĆ255.38%60.06%115.44
161.Jakub RZEPKA257.61%57.49%115.1
162.Grzegorz NOWAK259.3%55.68%114.98
163.Katarzyna Marzena NOWAK257.43%56.86%114.29
164.Kamila RĘBACZ257.09%56.09%113.18
165.Anna JANAS262.23%50.9%113.13
166.Darosław ZIELIŃSKI255.77%56.77%112.54
167.Tomasz POLENZ327.1%41.22%43.08%111.4
168.Andrzej GOŁEMBIEWSKI255.01%56.18%111.19
169.Rafał PUSTKOWSKI255.28%55.64%110.92
170.Grzegorz ZAJĄC249.17%61.6%110.77
171.Waldemar NADOLSKI256.65%53.83%110.48
172.Michał BOLLIN260.55%48.77%109.32
173.Dagmara GENCA335.34%36.84%36.57%108.75
174.Mariusz MARUT250.34%55.66%106
175.Martyna ACKERMANN336.55%36.74%32.38%105.67
176.Marta WIERZBICKA253.27%52.2%105.47
177.Natalia CZECHANOWSKA249%56.26%105.26
178.Łukasz PARASIAK254.38%50.64%105.02
179.Mateusz BINISZKIEWICZ255.36%49.41%104.77
180.Dariusz KUPRYCIUK253.07%51.69%104.76
181.Marcin BINISZKIEWICZ251.57%52.59%104.16
182.Michał BERNACKI250.26%53.39%103.65
183.Rafal OGONOWSKI247.78%54.81%102.59
184.Przemysław BUCHWALD250.34%51.7%102.04
185.Tomasz ACKERMANN438.35%31.55%31.99%28.75%101.89
186.Adam MRÓWKA252.06%49.54%101.6
187.Michał LICA339.82%33.09%28.37%101.28
188.Anna Maria BARCZEWSKA249.94%50.78%100.72
189.Julia Aleksandra MARCIŃSKA243.41%56.73%100.14
190.Lilija PAWELCZUK247.63%51.93%99.56
191.Michał JARUGA251.15%48%99.15
192.Anita TUREK-LIZAKOWSKA249.94%49.15%99.09
193.Joanna ROMAN249.01%49.68%98.69
194.Tomasz ZIMNY248.13%49.74%97.87
195.Aureliusz JELINSKI247.46%50.29%97.75
196.Natalia ANIOŁEK249.77%47.08%96.85
197.Małgorzata SOBIERAJ253.94%42.06%96
198.Robert BACZEWSKI248.07%47.71%95.78
199.Tomasz TATARCZUK241.98%52.64%94.62
200.Oliwier GALIKOWSKI ZSBIO247.25%47.17%94.42
201.Magdalena KUPRYCIUK260.49%33.63%94.12
202.Oliwier JANISZEWSKI253.78%40.2%93.98
203.Jakub BRONK247.37%46.46%93.83
204.Krzysztof Mateusz LIPKE231.48%61.98%93.46
205.Iwona PASZEK252.58%40.73%93.31
206.Agnieszka ZIMNA251.14%41.67%92.81
207.Sławomir KALITTA241.59%51.17%92.76
208.Rafał ORMIŃSKI330.45%31.74%30.53%92.72
209.Julia BRZOZOWSKA246.72%45.55%92.27
210.Oliwia LUBISZEWSKA 2LO TCZEW329.11%30.25%31.91%91.27
211.Maja FIRYN249.51%41.56%91.07
212.Hanna ZAJACZKOWSKA245.51%45.36%90.87
213.Paweł SZOŁTUN255.75%35.12%90.87
214.Kamil WOŁOSZYK240.4%50.13%90.53
215.Oliwia SOBAŃSKA248.14%42.18%90.32
216.Szymon OŹDZIŃSKI239.97%50.12%90.09
217.Łukasz ZABROCKI248.89%40.77%89.66
218.Dawid KUNOWSKI243.13%44.87%88
219.Rafal BRONK244.34%43.6%87.94
220.Yevhen PYSANETS244.83%42.6%87.43
221.Emil NARLOCH244.79%42.49%87.28
222.Piotr ACKERMANN256.94%30.3%87.24
223.Anna DRAGUN234.66%52.13%86.79
224.Łukasz KOWALEWSKI242.79%43.9%86.69
225.Anna KOSMACZEWSKA246.55%39.86%86.41
226.Klaudia WENDOWSKA245.42%40.41%85.83
227.Damian JANECZEK241.95%43.68%85.63
228.Małgorzata ANDRZEJCZAK246.21%39.42%85.63
229.Michal LISS235.52%48.2%83.72
230.Patryk KWASNIAK429.46%26.17%27.94%24.61%83.57
231.Jakub Jan SIELSKI241.3%41.22%82.52
232.Stefan E. MROZEK239.41%42.01%81.42
233.Sebastian BARWIKOWSKI240.44%40.9%81.34
234.Monika POŁACZEK242.38%37.54%79.92
235.Maciej DRAGUN238.4%41.44%79.84
236.Iwona ZYGUŁA245.72%34.01%79.73
237.Olivier ŻURAWSKI230.34%49.25%79.59
238.Elżbieta PRUSZAK239.51%40.06%79.57
239.Filip BRELIŃSKI230.01%49.41%79.42
240.Jolanta STAŃCZYK239.55%39.37%78.92
241.Weronika CHAMSKA241.09%37.21%78.3
242.Marcin POŁACZEK251.23%26.82%78.05
243.Oskar LIC251.17%26.81%77.98
244.Karolina Kinga KOMOROWSKA236.6%40.63%77.23
245.Daniel FREITAG249.64%24.94%74.58
246.Mateusz WRZAŁKOWSKI224.37%50.03%74.4
247.Katarzyna SZOŁTUN237.7%36.69%74.39
248.Piotr BRZOZOWSKI174%74
249.Mateusz DUDZIAK173.32%73.32
250.Mateusz DRAGUN228.06%43.26%71.32
251.Dawid CZECHOWSKI170.59%70.59
252.Przemysław PIEKARSKI170.19%70.19
253.Maria PIÓRO169.95%69.95
254.Wiesław DRESZLER169.74%69.74
255.Wiktor KRYGER169.69%69.69
256.Jacek SUDOŁ169.29%69.29
257.Łukasz KUNOWSKI168.74%68.74
258.Joanna ORMIŃSKA235.17%33.32%68.49
259.Anna SZCZEBLEWSKA236.23%32.11%68.34
260.Celina BĘTKOWSKA168.18%68.18
261.Wiktor RESMEROWSKI167.59%67.59
262.Anna KULPA232.36%35.05%67.41
263.Ewelina KUKLINSKI166.55%66.55
264.Leszek TROCHOWSKI165.93%65.93
265.Mateusz KOCERBA164.99%64.99
266.Magdalena RUDKO164.62%64.62
267.Aleksandra LASOTA164.39%64.39
268.Olga SMULCZYK163.92%63.92
269.Karolina SARACH163.86%63.86
270.Bartosz SYNAKOWSKI163.84%63.84
271.Franek DEY227.49%35.77%63.26
272.Aleksandra PAŁKOWSKA162.75%62.75
273.Jan PIJANOWSKI162.71%62.71
274.Daniel WOJDYŁO162.67%62.67
275.Paweł PŁONKA162.67%62.67
276.Leszek SARACH162.59%62.59
277.Oliwia BARTKOWSKA230.6%31.27%61.87
278.Patryk NIEWIADOMSKI161.75%61.75
279.Andrzej LIC161.56%61.56
280.Błażej FRANCISZKOWSKI161.53%61.53
281.Martyna SZCZEBLEWSKA228.26%33.14%61.4
282.Piotr OSTROWSKI161.18%61.18
283.Aleksander GRZESIUK161.14%61.14
284.Justyna ŁUCZAK161.04%61.04
285.Kacper ROHDA160.92%60.92
286.Franciszek BARWIKOWSKI160.88%60.88
287.Patrycja SIŃCZUK160.88%60.88
288.Bruno DĄBROWSKI160.82%60.82
289.Kamil MAJCHRZAK160.5%60.5
290.Wojciech GOIKE160.44%60.44
291.Adrian RIEBANDT SP 11160.27%60.27
292.Bogna ROZUM SP10159.97%59.97
293.Julia PIERNICKA SP10159.81%59.81
294.Mariusz CYMS159.8%59.8
295.Jakub JEWIARZ159.71%59.71
296.Marcin KOPEC159.7%59.7
297.Łukasz LIZAK229.97%29.41%59.38
298.Dawid WICHER159.34%59.34
299.Mateusz SERAFIN159.34%59.34
300.Bartosz FRANCISZKOWSKI231.58%27.71%59.29
301.Bartłomiej WIERZBICKI159.19%59.19
302.Adam JAGODDA159.13%59.13
303.Sylwia DEJNA159.11%59.11
304.Alicja DOMINIKOWSKA228.76%29.89%58.65
305.Bartosz HENDRYSIAK158.57%58.57
306.Patrycja WSZOŁEK158.5%58.5
307.Marcin ORMIANIN158.48%58.48
308.Zuzanna TYBUS158.25%58.25
309.Kamil KOZŁOWSKI158.1%58.1
310.Dariusz BARTCZAK158.09%58.09
311.Aleksandra BIELECKA158%58
312.Mariusz ZAWADKA157.85%57.85
313.Viktor BORYCKI157.81%57.81
314.Blazej FRYSZKA157.74%57.74
315.Sebastian ZIMNY157.63%57.63
316.Adrian MATYSZEWSKI226.38%31.21%57.59
317.Aleksandra GRZESIUK156.7%56.7
318.Paweł MADEJ156.69%56.69
319.Tymon KONZORSKI156.57%56.57
320.Igor ZIMNY SP 8156.49%56.49
321.Tomasz JANUSZ156.48%56.48
322.Łukasz JĘDRASZEWSKI155.75%55.75
323.Karol MARCIŃSKI155.65%55.65
324.Mariusz ZAWISTOWSKI155.64%55.64
325.Hanna SOBECKA155.62%55.62
326.Adam IWANOWICZ155.54%55.54
327.Sara ORŁOWSKA155.52%55.52
328.Angelina ORŁOWSKA155.3%55.3
329.Natalia LUBISZEWSKA227.54%27.72%55.26
330.Paulina JASKULSKA155.08%55.08
331.Patryk JANISZEK230.47%24.23%54.7
332.Hanna ZABOROWSKA154.63%54.63
333.Michał SOBECKI154.5%54.5
334.Mariusz STEINKA154.47%54.47
335.Jarosław WOLSKI154.35%54.35
336.Szymon MIELCZAREK154.26%54.26
337.Maria KASPROWICZ154.12%54.12
338.Jakub HASSE229.98%24.02%54
339.Anna PIOCH153.94%53.94
340.Maria ZIÓŁKOWSKA153.94%53.94
341.Agnieszka DEPTULSKA153.65%53.65
342.Dmytro BONDAR153.56%53.56
343.Tomasz ZIEMANN153.51%53.51
344.Jakub SZULC153.46%53.46
345.Filip MIELCZAREK153.32%53.32
346.Martyna BALIŃSKA153.29%53.29
347.Marek SZANSER153.21%53.21
348.Oliwier GDANIEC153.19%53.19
349.Ewa KALINOWSKA153.03%53.03
350.Robert OLSZYNKA152.66%52.66
351.Dagmara CHYLIŃSKA152.6%52.6
352.Aleksandra WOŁOSZYK152.59%52.59
353.Marcin ULATOWSKI152.52%52.52
354.Jan KARGUL152.4%52.4
355.Monika SZULC152.39%52.39
356.Oleg GDANIETZ152.38%52.38
357.Paweł Jan TERLIKOWSKI152.23%52.23
358.Jan STOPIEŃSKI152.15%52.15
359.Sławomir BELECKI152.14%52.14
360.Mieszko GRZYWACZ151.99%51.99
361.Artur BIELECKI151.98%51.98
362.Waldemar PIOCH151.97%51.97
363.Filip WARUSZEWSKI151.95%51.95
364.Blanka KOSMACZEWSKA151.93%51.93
365.Marcin KWAŚNIEWSKI151.79%51.79
366.Jakub SKIERKA151.75%51.75
367.Karol SMULCZYK151.62%51.62
368.Antonina Maria ROZUM SP NR 10 TCZEW151.58%51.58
369.Dominik SZLAGOWSKI151.51%51.51
370.Julia RAJEK151.49%51.49
371.Franciszek SARACH151.47%51.47
372.Wiktor GRALA151.38%51.38
373.Szymon WOJCIECHOWSKI226.68%24.59%51.27
374.Piotr OŁUBEK226.67%24.59%51.26
375.Bartek CZAJKA151.22%51.22
376.Grzegorz PAWEŁEK151.2%51.2
377.Marcin Karol CZAPIEWSKI151.06%51.06
378.Szymon WASIELEWSKI151.06%51.06
379.Lena GDANIEC151.05%51.05
380.Tymon ŁUCZAK151.02%51.02
381.Mikolaj ZWIRBULIS150.95%50.95
382.Oskar RAJEK150.94%50.94
383.Jagienka GÓRSKA150.89%50.89
384.Filip ZABROCKI150.87%50.87
385.Michalina ZAJĄC150.86%50.86
386.Marcin ZAREMBA150.77%50.77
387.Milena MYGA150.77%50.77
388.Szymon RONOWSKI150.77%50.77
389.Anna KWAŚNIEWSKA SP10150.74%50.74
390.Kacper MISIARZ150.68%50.68
391.Jacek KORZENIAK150.64%50.64
392.Bartosz OLSZEWSKI150.62%50.62
393.Hanna PASZEK150.55%50.55
394.Paweł Dominik BELECKI150.54%50.54
395.Hania KASPROWICZ150.49%50.49
396.Krzysztof CZARNECKI150.46%50.46
397.Hanna SMULCZYK150.38%50.38
398.Łukasz KREFT150.37%50.37
399.Mariusz GRZYWACZ150.36%50.36
400.Kamila WENCKA150.25%50.25
401.Karolina ZIÓŁKOWSKA150.25%50.25
402.Marcin WYSIECKI150.18%50.18
403.Andreas HAGGÄRDE150.12%50.12
404.Oliwia JAŻDŻEWSKA149.97%49.97
405.Mariusz MURAWSKI149.91%49.91
406.Krzysztof ROGOWSKI149.88%49.88
407.Sebastian Cezary WERONIECKI149.81%49.81
408.Dariusz PASTWA149.75%49.75
409.Maciej MADEJA149.67%49.67
410.Jakub DREWEK149.66%49.66
411.Patryk BANUCHA149.62%49.62
412.Damian WALAS149.55%49.55
413.Wiktoria TRELA149.27%49.27
414.Magdalena PASZEK149.17%49.17
415.Anna SZULC149.13%49.13
416.Patryk KACPRZAK149.11%49.11
417.Marika JUSTA149.07%49.07
418.Wiktor OGONOWSKI149.04%49.04
419.Jacek PRZYBYSZ149.02%49.02
420.Elżbieta ŁEPPEK148.96%48.96
421.Oskar DUBIEL148.96%48.96
422.Maksymilian BOSIACKI148.8%48.8
423.Alan RUTKOWSKI148.71%48.71
424.Miłosz SIEDLECKI148.71%48.71
425.Michał LIEGMANN148.66%48.66
426.Mikołaj MIELCARSKI148.62%48.62
427.Grzegorz BĘTKOWSKI148.5%48.5
428.Zosia PLUTOWSKA148.44%48.44
429.Monika REKOWSKA148.43%48.43
430.Szymon MACHOLL148.07%48.07
431.Natalia ORMANIN147.61%47.61
432.Karol ZIÓŁEK147.6%47.6
433.Amelia KARGUL147.59%47.59
434.Szymon BUBKA147.59%47.59
435.Kornelia GZELLA147.5%47.5
436.Katarzyna BĘTKOWSKA147.48%47.48
437.Jagoda TOMASZEWSKA147.47%47.47
438.Bartosz KOSMACZ SP11147.45%47.45
439.Sebastian FREDA147.41%47.41
440.Karolina ABRYSZYŃSKA147.28%47.28
441.Joanna FURTAK-BARTKOWSKA147.27%47.27
442.Franciszek MISIAK147.09%47.09
443.Tomasz Piotr GIGIELEWICZ146.95%46.95
444.Zosia ZAWISTOWSKA146.93%46.93
445.Karolina SUDOŁ146.9%46.9
446.Martyna STRZESZYŃSKA146.89%46.89
447.Łucja WICHER146.73%46.73
448.Justyna PIETRUSZYŃSKA146.71%46.71
449.Szymon LISS146.58%46.58
450.Jagoda ORMANIN146.41%46.41
451.Arkadiusz SZULC146.33%46.33
452.Marta KALINOWSKA146.25%46.25
453.Mikołaj RZEPKA146.14%46.14
454.Wojciech NAJMAN146.13%46.13
455.Maksymilian CAPPELLI146.05%46.05
456.Miłosz Andrzej FRANKIEWICZ SP11146%46
457.Beata Izabela BLADOSZ145.94%45.94
458.Lucyna WARUSZEWSKA145.91%45.91
459.Maja RUTKOWSKA145.88%45.88
460.Olga Maria WOJCIECHOWSKA145.88%45.88
461.Małgorzata PACIOREK145.85%45.85
462.Piotr JASIŃSKI145.72%45.72
463.Robert ŚWIDERSKI145.66%45.66
464.Justyna BRONK145.45%45.45
465.Jan ROZINSKI145.33%45.33
466.Donata PETER145.28%45.28
467.Anna RECKE145.2%45.2
468.Kacper NOWAK145.2%45.2
469.Hanna HERING145.13%45.13
470.Małgorzata BRYKARCZYK145.12%45.12
471.Justyna HOFFMANN145.08%45.08
472.Agnieszka MYGA144.97%44.97
473.Viktoria LAMEK144.69%44.69
474.Remigiusz JANKA144.67%44.67
475.Michał MIEŚCIER144.56%44.56
476.Tymoteusz ŁOSIAK144.5%44.5
477.Maja POŁACZEK144.34%44.34
478.Maja KACZYŃSKA SP 10144.25%44.25
479.Justyna KOSMACZ144.05%44.05
480.Maciek WYSOCKI144.03%44.03
481.Selena ŚPIEWAK144%44
482.Iwona MISIARZ143.94%43.94
483.Piotr GRZYBOWSKI143.88%43.88
484.Antoni SZANDRACH143.63%43.63
485.Bianka WIELGOSZ143.61%43.61
486.Romuald KRÓL143.5%43.5
487.Mirosława MICHALSKA143.44%43.44
488.Laura LEIER143.15%43.15
489.Szymon GUSMANN143.08%43.08
490.Dawid KONZORSKI143.05%43.05
491.Marcel DOBROWOLSKI SP 12 TCZEW142.84%42.84
492.Jakub ROMAN142.66%42.66
493.Agnieszka RAJEK142.43%42.43
494.Przemysław BANUCHA142.43%42.43
495.Dawid SMULCZYK142.37%42.37
496.Łukasz MACIEJEWSKI142.35%42.35
497.Paulina OSZMANA142.29%42.29
498.Kinga KILICH142.27%42.27
499.Michał LEMKE142.26%42.26
500.Aleksander Piotr GIGIELEWICZ142.19%42.19
501.Blanka SZLAGOWSKA142.09%42.09
502.Zofia ZAJĄC141.69%41.69
503.Jakub MIELCZAREK141.62%41.62
504.Maciej WOJTAŚ141.47%41.47
505.Michał SERAFIN141.45%41.45
506.Maciej LISS141.39%41.39
507.Mateusz CHYŁA141.37%41.37
508.Łukasz SZULC141.27%41.27
509.Tymon ACKERMANN141.22%41.22
510.Nikodem ZAKRZEWSKI140.9%40.9
511.Franciszek GELIŃSKI140.82%40.82
512.Oliwia KUCZORA140.75%40.75
513.Łukasz KAJTEK140.65%40.65
514.Dominik MAŃKOWSKI140.4%40.4
515.Nina KONZORSKA140.38%40.38
516.Franciszek BACŁAWSKI140.22%40.22
517.Antek DASZEK140.21%40.21
518.Michalina TOMCZAK140.21%40.21
519.Alan DYSARZ140.09%40.09
520.Juliusz CIEŚLEWICZ140.09%40.09
521.Michał Antoni ŁYSKA139.82%39.82
522.Ewa GDANIEC139.7%39.7
523.Mirosław ŁOSIAK139.64%39.64
524.Filip KUCZORA139.53%39.53
525.Michał KOSMACZ139.4%39.4
526.Karol WARUSZEWSKI139.31%39.31
527.Michał ORTMANN139.28%39.28
528.Robert MIELNIK139.22%39.22
529.Edyta N139.12%39.12
530.Mikołaj ŻYWIECKI139.09%39.09
531.Dominik OLSZEWSKI138.96%38.96
532.Martyna BANUCHA138.82%38.82
533.Alina WRZAŁKOWSKA138.75%38.75
534.Jerzy WARUSZEWSKI138.6%38.6
535.Miłosz MICHALAK138.6%38.6
536.Olga DĄBROWSKA138.6%38.6
537.Kinga MALEC SP10138.57%38.57
538.Marta MITURA SP10138.53%38.53
539.Maja BARTOSIAK138.5%38.5
540.Wiktoria JENDA138.49%38.49
541.Adrian Andrzej ANTONOWICZ138.46%38.46
542.Oliwier KAŁDUS138.42%38.42
543.Paweł SODKIEWICZ138.4%38.4
544.Radosław RAJEK138.4%38.4
545.Tomasz MISIAK138.38%38.38
546.Stanisław ZWARA138.36%38.36
547.Aleksandra JAZDZEWSKA138.13%38.13
548.Dorota ULANOWSKA138.1%38.1
549.Anna MICHALAK138.09%38.09
550.Jacek KOROWAJ138.03%38.03
551.Kinga TOBOLSKA138.01%38.01
552.Kamila GUZMANN137.93%37.93
553.Michał MIELCZAREK137.86%37.86
554.Sebastian MALEWSKI137.72%37.72
555.Włodzimierz PASZEK137.71%37.71
556.Kamil ACKERMANN137.51%37.51
557.Kacper CIEKLIŃSKI137.5%37.5
558.Tomasz CHABOWSKI137.39%37.39
559.Kacper LODA137.3%37.3
560.Agata CIROCKA137.29%37.29
561.Wiktoria JAŻDŻEWSKA137.23%37.23
562.Kasia SZRAMKA137.11%37.11
563.Alicja LUTOMIRSKA137.07%37.07
564.Kacper DIETRICHKEIT136.99%36.99
565.Dominik DOMAGALA136.98%36.98
566.Kornelia ZIELIŃSKA136.95%36.95
567.Monika ERON-ZWARA136.83%36.83
568.Weronika PUSTKOWSKA136.62%36.62
569.Klaudia CICHOWSKA136.46%36.46
570.Szymon ZABOROWSKI136.46%36.46
571.Agata CHABAŁOWSKA136.32%36.32
572.Kinga PALEWICZ136.28%36.28
573.Natalia DZIELSKA136.21%36.21
574.Anastazja Laura PUSTKOWSKA136.19%36.19
575.Joanna WENT136.17%36.17
576.Klaudia GRABOWSKA136.13%36.13
577.Przemek ROZINSKI136.12%36.12
578.Marcin ZIÓŁKOWSKI136.1%36.1
579.Magda OŹDZIŃSKA136.07%36.07
580.Krzysztof STOPIEŃSKI136.02%36.02
581.Artur GDANIEC135.89%35.89
582.Maja Maria KOSSECKA135.82%35.82
583.Marta NOWAK135.77%35.77
584.Paweł TOBOLSKI135.77%35.77
585.Kacper PUSZ135.75%35.75
586.Piotr MANIA135.75%35.75
587.Agnieszka KONZORSKA135.62%35.62
588.Magdalena PUSTKOWSKA135.49%35.49
589.Magdalena GELIŃSKA135.47%35.47
590.Wiesław PRUSZAK135.45%35.45
591.Jakub KOSMACZ SP11135.44%35.44
592.Dariusz GRUNDMAN135.41%35.41
593.Dorota DUBIELLA -SZRAMKE135.36%35.36
594.Marek PLUTOWSKI135.33%35.33
595.Michał Mariusz MITIGOWSKI135.26%35.26
596.Artur RONA135.14%35.14
597.Aleksandra KUPRYCIUK135.07%35.07
598.Paulina FILIPEK135.01%35.01
599.Nikola STANKIEWICZ134.94%34.94
600.Dorota WOŁOSZYK134.93%34.93
601.Julita HOFFMANN134.9%34.9
602.Julia KACHNIARZ134.47%34.47
603.Natalia BIGUS134.37%34.37
604.Iza TOCEWICZ134.15%34.15
605.Piotr GOSTOMSKI134.12%34.12
606.Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI134.09%34.09
607.Katarzyna TOKARSKA134.05%34.05
608.Agata Weronika KOLANOWSKA134.04%34.04
609.Michał ZIĘTEK134.03%34.03
610.Katarzyna TOPOLSKA134%34
611.Wiktoria DĄBROWSKA SP 10133.98%33.98
612.Zuzanna POLENZ133.96%33.96
613.Monika KUCZORA133.83%33.83
614.Jan SZRAMKE133.8%33.8
615.Dawid Tomasz ZIMNY SP4TCZEW133.67%33.67
616.Andrzej PAŁASZ133.51%33.51
617.Sabina ZIELIŃSKA133.33%33.33
618.Oliwia SIADAK133.28%33.28
619.Kornelia CZECHANOWSKA133.06%33.06
620.Oliwier GBUREK133.05%33.05
621.Maria Magdalena OSTROWSKA133.04%33.04
622.Karolina ACKERMANN133.02%33.02
623.Dorota KRUSZYŃSKA133%33
624.Agata PASZEK132.99%32.99
625.Szymon PIETRZYK132.97%32.97
626.Aleksandra POWAŻYŃSKA132.86%32.86
627.Piotr SZLAGOWSKI132.84%32.84
628.Julia OSOWSKA132.78%32.78
629.Adam PAŁASZ SP 11132.76%32.76
630.Dorota SZULŻYCKA132.68%32.68
631.Maja ORMIŃSKA132.65%32.65
632.Dagmara Bogusława SZMALC132.63%32.63
633.Maria JASIONOWSKA132.63%32.63
634.Marta BAWÓŁ132.62%32.62
635.Zuzanna WEJHER132.55%32.55
636.Małgorzata Aleksandra DĄBROWSKA132.54%32.54
637.Tomasz TOBOLSKI132.54%32.54
638.Karolina LUTOMIRSKA132.49%32.49
639.Kamil KAMROWSKI132.47%32.47
640.Piotr SZANDRACH132.29%32.29
641.Aleksandra SZWARC132.28%32.28
642.Daria SIADAK132.19%32.19
643.Julia DRAGUN132.14%32.14
644.Agata MUCHA132.11%32.11
645.Jan MANIA131.91%31.91
646.Kamil Jan KLEIN131.87%31.87
647.Natalia MANIA131.85%31.85
648.Monika NIERZWICKA131.78%31.78
649.Natalia ŻELICHOWSKA131.71%31.71
650.Wiktoria LANGOWSKA131.71%31.71
651.Wiktoria PEPLIŃSKA131.71%31.71
652.Bartosz MACIEJSKI131.69%31.69
653.Rado SI131.51%31.51
654.Julia MIELCZAREK131.17%31.17
655.Nikola JURCZYŃSKA131.11%31.11
656.Julia LIPKE131.06%31.06
657.Weronika KOCERBA130.95%30.95
658.Adrianna SIM130.76%30.76
659.Marzena DUBIEL130.71%30.71
660.Natalia KRUZA130.48%30.48
661.Julia GĄDEK130.18%30.18
662.Nikola GURGÓL130.18%30.18
663.Olga Aleksandra ŚLIWA130.05%30.05
664.Martyna Barbara NIEDZIAŁKOWSKA129.92%29.92
665.Magdalena KRAKOWIAK129.91%29.91
666.Marta DZIUS129.54%29.54
667.Bartosz ULIK SP11129.53%29.53
668.Nikola ŻURAW129.46%29.46
669.Weronika JURCZENKO129.18%29.18
670.Agata Marta BONA129.16%29.16
671.Konrad KACZMAREK128.89%28.89
672.Jakub GRUHLKE SP11128.82%28.82
673.Weronika KURKIEWICZ128.78%28.78
674.Iga NEUPAUER SP8128.71%28.71
675.Lena KOŁODZIEJ SP8128.7%28.7
676.Aleksandra LIPIŃSKA128.64%28.64
677.Wiktoria SAK128.61%28.61
678.Agnieszka FIC128.59%28.59
679.Oliwia BELING128.57%28.57
680.Jakub OSSOWSKI128.54%28.54
681.Monika CHABAŁOWSKA128.45%28.45
682.Julia PALUCH128.38%28.38
683.Magda KOŃCZEWSKA128.38%28.38
684.Natalia KRUSZYŃSKA128.37%28.37
685.Wiktoria PETTKE128.36%28.36
686.Agata SASNAL128.13%28.13
687.Konrad LANGOWSKI127.93%27.93
688.Oliwia LESZCZYŃSKA127.86%27.86
689.Karolina SCHISCHKE127.84%27.84
690.Karolina Magdalena CIESIELSKA127.78%27.78
691.Tatiana DZIEDZIC127.78%27.78
692.Nikola CHYŁA127.65%27.65
693.Julia Aleksandra KOZIOŁ127.55%27.55
694.Ola Zuzanna ARENDT127.55%27.55
695.Wiktoria UL127.54%27.54
696.Amelia SZAŁAPATA127.52%27.52
697.Filip BIAŁECKI127.29%27.29
698.Karolina GĘBAROWSKA127.15%27.15
699.Olaf STUBBA127.11%27.11
700.Karolina SZTYBER126.98%26.98
701.Szymon BIESZKA126.93%26.93
702.Tomasz DYTRYCH126.71%26.71
703.Rafał WINTER126.7%26.7
704.Dawid ROSENGART126.68%26.68
705.Ola PAŁKOWSKA126.55%26.55
706.Adrian LEŚNIAK126.39%26.39
707.Julia PAŁKOWSKA126.38%26.38
708.Monika TOBIAŃSKA126.37%26.37
709.Łukasz LESZCZYŃSKI126.37%26.37
710.Julian WITCZAK126.29%26.29
711.Karolina LIPIŃSKA126.21%26.21
712.Adrian ŻUBIŃSKI126.04%26.04
713.Konrad KREFT125.47%25.47
714.Jakub GRABARCZYK125.38%25.38
715.Filip GRABARCZYK125.36%25.36
716.Tomasz KOROWAJ125.33%25.33
717.Oskar JAROŃSKI125.25%25.25
718.Emilia PIWOŃSKA125.2%25.2
719.Dariusz MANIA124.5%24.5
720.Dariusz MANIA124.5%24.5


Szczegóły z poszczególnych biegów:

parkrun Tczew #234 - 05.02.2022

MscZawodnikM/KKat.KlubCzas
1
8 parkrun | M 1  
VM35-39 | 75.35%
M
1  
75.35% Wsp. wieku
17:43
Nowy PB!
2
2 parkrun | M 2  
SM30-34 | 67.30%
M
2  
67.30% Wsp. wieku
 
19:19
Nowy PB!
3
17 parkrun | M 3   | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 70.32%
M
3  
70.32% Wsp. wieku
19:29
PB 18:35
4
VM40-44 | 71.83%
M
4  
71.83% Wsp. wieku
19:35
PB 18:50
5
19 parkrun | M 5   | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 70.05%
M
5  
70.05% Wsp. wieku
 
19:52
PB 19:35
6
64 parkrun | M 6   | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 71.58%
M
6  
71.58% Wsp. wieku
20:07
Nowy PB!
7
46 parkrun | M 7   | Członek klubu parkrun 25
VM40-44 | 68.56%
M
7  
68.56% Wsp. wieku
 
20:12
PB 19:39
8
61 parkrun | M 8   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 67.30%
M
8  
67.30% Wsp. wieku
20:17
Nowy PB!
9
94 parkrun | M 9   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 67.13%
M
9  
67.13% Wsp. wieku
 
20:29
PB 18:36
10
119 parkrun | M 10   | Członek klubu parkrun 100
SM18-19 | 63.69%
M
10  
63.69% Wsp. wieku
 
20:42
PB 19:03
11
24 parkrun | M 11  
VM35-39 | 64.87%
M
11  
64.87% Wsp. wieku
 
20:44
Nowy PB!
12
98 parkrun | M 12   | Członek klubu parkrun 50
VM55-59 | 75.98%
M
12  
75.98% Wsp. wieku
 
20:45
PB 19:25
13
66 parkrun | K 1   | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 70.77%
K
1  
70.77% Wsp. wieku
 
21:16
PB 19:37
14
SM18-19 | 62.40%
M
13  
62.40% Wsp. wieku
21:22
PB 19:41
15
VM50-54 | 70.47%
M
14  
70.47% Wsp. wieku
21:27
PB 19:38
16
79 parkrun | M 15   | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 66.38%
M
15  
66.38% Wsp. wieku
 
21:31
PB 20:53
17
VM55-59 | 71.36%
M
16  
71.36% Wsp. wieku
21:32
PB 19:34
18
67 parkrun | M 17   | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 62.08%
M
17  
62.08% Wsp. wieku
 
21:40
Nowy PB!
19
45 parkrun | K 2   | Członek klubu parkrun 25
VW55-59 | 86.88%
K
2  
86.88% Wsp. wieku
 
21:43
PB 20:51
20
3 parkrun | M 18  
SM30-34 | 59.80%
M
18  
59.80% Wsp. wieku
 
21:56
Nowy PB!
21
4 parkrun | M 19  
VM35-39 | 60.14%
M
19  
60.14% Wsp. wieku
 
22:12
Nowy PB!
22
17 parkrun | M 20  
VM40-44 | 61.56%
M
20  
61.56% Wsp. wieku
22:30
PB 21:38
23
21 parkrun | M 21  
SM25-29 | 57.16%
M
21  
57.16% Wsp. wieku
22:34
PB 22:08
24
4 parkrun | M 22  
JM11-14 | 67.01%
M
22  
67.01% Wsp. wieku
 
22:50
Nowy PB!
25
118 parkrun | M 23   | Członek klubu parkrun 100
VM35-39 | 59.30%
M
23  
59.30% Wsp. wieku
 
22:51
PB 21:30
26
80 parkrun | M 24   | Członek klubu parkrun 50
JM15-17 | 58.57%
M
24  
58.57% Wsp. wieku
23:03
PB 21:59
27
92 parkrun | M 25   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 60.98%
M
25  
60.98% Wsp. wieku
 
23:04
PB 21:58
28
59 parkrun | M 26   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 59.13%
M
26  
59.13% Wsp. wieku
23:05
PB 22:45
29
107 parkrun | M 27   | Członek klubu parkrun 100
VM50-54 | 64.82%
M
27  
64.82% Wsp. wieku
23:07
PB 19:21
30
8 parkrun | M 28  
VM35-39 | 57.27%
M
28  
57.27% Wsp. wieku
 
23:10
Nowy PB!
31
48 parkrun | M 29   | Członek klubu parkrun 25
VM40-44 | 60.55%
M
29  
60.55% Wsp. wieku
23:14
PB 23:14
32
56 parkrun | M 30   | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 62.94%
M
30  
62.94% Wsp. wieku
 
23:15
PB 22:18
33
VM45-49 | 62.39%
M
31  
62.39% Wsp. wieku
23:16
PB 18:29
34
31 parkrun | M 32   | Członek klubu parkrun 25
JM11-14 | 60.92%
M
32  
60.92% Wsp. wieku
 
23:17
PB 21:50
35
77 parkrun | M 33   | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 57.64%
M
33  
57.64% Wsp. wieku
23:20
PB 18:39
36
26 parkrun | M 34   | Członek klubu parkrun 25
SM30-34 | 55.48%
M
34  
55.48% Wsp. wieku
23:26
PB 20:12
37
50 parkrun | M 35   | Członek klubu parkrun 50
VM60-64 | 68.96%
M
35  
68.96% Wsp. wieku
 
23:28
PB 22:16
38
10 parkrun | M 36  
VM40-44 | 58.09%
M
36  
58.09% Wsp. wieku
23:30
PB 22:33
39
16 parkrun | M 37  
SM30-34 | 55.54%
M
37  
55.54% Wsp. wieku
 
23:37
PB 22:29
40
23 parkrun | M 38   | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 60.50%
M
38  
60.50% Wsp. wieku
 
23:58
PB 22:19
41
50 parkrun | M 39   | Członek klubu parkrun 50
SM20-24 | 53.68%
M
39  
53.68% Wsp. wieku
24:02
PB 21:42
42
VM50-54 | 63.21%
M
40  
63.21% Wsp. wieku
24:06
PB 21:59
43
73 parkrun | K 3   | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 62.23%
K
3  
62.23% Wsp. wieku
 
24:11
PB 22:46
44
41 parkrun | K 4   | Członek klubu parkrun 25
VW40-44 | 63.57%
K
4  
63.57% Wsp. wieku
24:12
PB 23:44
45
171 parkrun | M 41   | Członek klubu parkrun 100
JM15-17 | 56.49%
M
41  
56.49% Wsp. wieku
24:15
PB 20:35
46
12 parkrun | K 5   | Członek klubu parkrun 10
JW15-17 | 63.05%
K
5  
63.05% Wsp. wieku
24:16
Nowy PB!
47
VM60-64 | 68.29%
M
42  
68.29% Wsp. wieku
24:20
PB 22:07
48
31 parkrun | M 43   | Członek klubu parkrun 25
SM30-34 | 53.56%
M
43  
53.56% Wsp. wieku
24:22
PB 20:33
49
41 parkrun | M 44   | Członek klubu parkrun 25
JM15-17 | 55.33%
M
44  
55.33% Wsp. wieku
24:24
PB 21:12
50
42 parkrun | K 6   | Członek klubu parkrun 25
JW11-14 | 65.39%
K
6  
65.39% Wsp. wieku
24:25
Nowy PB!
51
70 parkrun | M 45   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 56.65%
M
45  
56.65% Wsp. wieku
24:27
PB 21:34
52
39 parkrun | M 46   | Członek klubu parkrun 25
JM15-17 | 55.14%
M
46  
55.14% Wsp. wieku
 
24:29
PB 23:37
53
55 parkrun | M 47   | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 57.85%
M
47  
57.85% Wsp. wieku
 
24:31
PB 19:37
54
21 parkrun | M 48   | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 57.81%
M
48  
57.81% Wsp. wieku
 
24:32
PB 20:41
55
103 parkrun | M 49   | Członek klubu parkrun 100
VM60-64 | 67.07%
M
49  
67.07% Wsp. wieku
24:33
PB 21:51
56
190 parkrun | K 7   | Członek klubu parkrun 100
VW50-54 | 69.95%
K
7  
69.95% Wsp. wieku
24:34
PB 21:26
57
40 parkrun | K 8   | Członek klubu parkrun 25
JW11-14 | 65.97%
K
8  
65.97% Wsp. wieku
 
24:41
PB 21:34
58
51 parkrun | M 50   | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 57.40%
M
50  
57.40% Wsp. wieku
24:53
PB 22:53
59
18 parkrun | K 9  
SW30-34 | 59.39%
K
9  
59.39% Wsp. wieku
24:57
PB 24:47
60
8 parkrun | M 51  
SM30-34 | 52.23%
M
51  
52.23% Wsp. wieku
 
24:59
PB 23:48
61
54 parkrun | K 10   | Członek klubu parkrun 50
VW40-44 | 61.92%
K
10  
61.92% Wsp. wieku
25:02
PB 24:21
62
73 parkrun | K 11   | Członek klubu parkrun 50
VW40-44 | 61.97%
K
11  
61.97% Wsp. wieku
25:12
PB 23:17
63
52 parkrun | M 52   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 54.89%
M
52  
54.89% Wsp. wieku
25:14
PB 23:52
64
5 parkrun | M 53  
SM20-24 | 51.06%
M
53  
51.06% Wsp. wieku
 
25:16
PB 25:10
65
VM45-49 | 57.80%
M
54  
57.80% Wsp. wieku
25:19
PB 20:47
66
17 parkrun | M 55  
SM30-34 | 50.99%
M
55  
50.99% Wsp. wieku
 
25:22
PB 24:41
67
106 parkrun | M 56   | Członek klubu parkrun 100
VM40-44 | 55.45%
M
56  
55.45% Wsp. wieku
25:22
PB 20:52
68
70 parkrun | M 57   | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 55.77%
M
57  
55.77% Wsp. wieku
25:26
PB 21:41
69
8 parkrun | M 58  
VM45-49 | 56.97%
M
58  
56.97% Wsp. wieku
25:29
PB 21:56
70
128 parkrun | K 12   | Członek klubu parkrun 100
VW40-44 | 60.37%
K
12  
60.37% Wsp. wieku
25:29
PB 22:06
71
141 parkrun | M 59   | Członek klubu parkrun 100
VM40-44 | 53.92%
M
59  
53.92% Wsp. wieku
25:30
PB 20:08
72
52 parkrun | M 60   | Członek klubu parkrun 50
SM25-29 | 50.46%
M
60  
50.46% Wsp. wieku
25:34
PB 19:47
73
25 parkrun | M 61   | Członek klubu parkrun 25
VM45-49 | 56.74%
M
61  
56.74% Wsp. wieku
 
25:35
PB 24:57
74
59 parkrun | M 62   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 54.84%
M
62  
54.84% Wsp. wieku
 
25:39
PB 22:35
75
VM45-49 | 56.07%
M
63  
56.07% Wsp. wieku
25:41
PB 22:16
76
6 parkrun | K 13  
VW35-39 | 59.11%
K
13  
59.11% Wsp. wieku
 
25:43
Nowy PB!
77
45 parkrun | K 14   | Członek klubu parkrun 25
JW11-14 | 63.28%
K
14  
63.28% Wsp. wieku
25:44
Nowy PB!
78
45 parkrun | M 64   | Członek klubu parkrun 25
VM35-39 | 51.23%
M
64  
51.23% Wsp. wieku
 
25:44
Nowy PB!
79
106 parkrun | M 65   | Członek klubu parkrun 100
VM60-64 | 62.18%
M
65  
62.18% Wsp. wieku
25:47
PB 22:31
80
119 parkrun | M 66   | Członek klubu parkrun 100
VM50-54 | 59.04%
M
66  
59.04% Wsp. wieku
25:48
PB 21:45
81
19 parkrun | M 67  
SM30-34 | 50.26%
M
67  
50.26% Wsp. wieku
 
25:52
PB 25:01
82
16 parkrun | K 15   | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 64.22%
K
15  
64.22% Wsp. wieku
25:54
PB 24:44
83
144 parkrun | K 16   | Członek klubu parkrun 100
VW45-49 | 63.92%
K
16  
63.92% Wsp. wieku
25:55
PB 22:34
84
26 parkrun | M 68   | Członek klubu parkrun 25
VM35-39 | 52.18%
M
68  
52.18% Wsp. wieku
 
25:58
PB 25:12
85
24 parkrun | K 17  
VW45-49 | 63.72%
K
17  
63.72% Wsp. wieku
26:00
PB 25:01
86
118 parkrun | K 18   | Członek klubu parkrun 100
VW35-39 | 57.43%
K
18  
57.43% Wsp. wieku
26:07
PB 24:21
87
48 parkrun | M 69   | Członek klubu parkrun 25
JM15-17 | 53.08%
M
69  
53.08% Wsp. wieku
26:13
PB 24:02
88
31 parkrun | M 70   | Członek klubu parkrun 25
VM55-59 | 58.58%
M
70  
58.58% Wsp. wieku
 
26:14
PB 24:37
89
4 parkrun | M 71  
SM25-29 | 49.11%
M
71  
49.11% Wsp. wieku
26:16
PB 24:04
90
56 parkrun | M 72   | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 54.24%
M
72  
54.24% Wsp. wieku
 
26:33
PB 23:17
91
7 parkrun | M 73  
JM11-14 | 55.75%
M
73  
55.75% Wsp. wieku
26:40
PB 24:09
92
34 parkrun | K 19   | Członek klubu parkrun 25
JW15-17 | 57.87%
K
19  
57.87% Wsp. wieku
26:47
PB 26:04
93
VM45-49 | 54.13%
M
74  
54.13% Wsp. wieku
26:49
PB 24:05
94
15 parkrun | M 75  
SM25-29 | 47.99%
M
75  
47.99% Wsp. wieku
26:53
PB 21:54
95
23 parkrun | K 20   | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 58.25%
K
20  
58.25% Wsp. wieku
 
26:59
PB 24:29
96
19 parkrun | K 21   | Członek klubu parkrun 10
JW10 | 67.14%
K
21  
67.14% Wsp. wieku
26:59
PB 26:11
97
8 parkrun | K 22  
JW11-14 | 60.31%
K
22  
60.31% Wsp. wieku
 
27:00
PB 25:16
98
86 parkrun | K 23   | Członek klubu parkrun 50
SW30-34 | 55.08%
K
23  
55.08% Wsp. wieku
 
27:03
PB 23:59
99
16 parkrun | M 76  
VM40-44 | 50.34%
M
76  
50.34% Wsp. wieku
 
27:07
PB 24:29
100
10 parkrun | K 24  
VW40-44 | 57.09%
K
24  
57.09% Wsp. wieku
27:09
Nowy PB!
101
56 parkrun | K 25   | Członek klubu parkrun 50
VW45-49 | 58.11%
K
25  
58.11% Wsp. wieku
 
27:20
PB 24:08
102
9 parkrun | M 77  
JM10 | 57.67%
M
77  
57.67% Wsp. wieku
 
27:22
PB 24:18
103
60 parkrun | M 78   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 50.15%
M
78  
50.15% Wsp. wieku
 
27:25
PB 26:17
104
18 parkrun | K 26   | Członek klubu parkrun 10
JW15-17 | 55.77%
K
26  
55.77% Wsp. wieku
27:26
PB 26:13
105
17 parkrun | M 79  
VM40-44 | 50.33%
M
79  
50.33% Wsp. wieku
 
27:31
PB 25:59
106
15 parkrun | M 80   | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 49.64%
M
80  
49.64% Wsp. wieku
27:36
PB 19:35
107
52 parkrun | K 27   | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 54.50%
K
27  
54.50% Wsp. wieku
 
27:37
PB 24:51
108
43 parkrun | M 81   | Członek klubu parkrun 25
JM11-14 | 55.30%
M
81  
55.30% Wsp. wieku
27:40
PB 27:13
109
13 parkrun | M 82   | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 51.17%
M
82  
51.17% Wsp. wieku
27:43
PB 23:16
110
72 parkrun | M 83   | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 48.89%
M
83  
48.89% Wsp. wieku
27:43
PB 24:44
111
VW45-49 | 57.81%
K
28  
57.81% Wsp. wieku
27:44
PB 25:37
112
110 parkrun | M 84   | Członek klubu parkrun 100
VM40-44 | 49.55%
M
84  
49.55% Wsp. wieku
27:45
PB 22:39
113
96 parkrun | M 85   | Członek klubu parkrun 50
VM50-54 | 53.51%
M
85  
53.51% Wsp. wieku
 
27:47
PB 22:15
114
106 parkrun | M 86   | Członek klubu parkrun 100
VM35-39 | 48.08%
M
86  
48.08% Wsp. wieku
28:11
PB 25:19
115
57 parkrun | M 87   | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 49.38%
M
87  
49.38% Wsp. wieku
 
28:17
PB 24:48
116
41 parkrun | K 29   | Członek klubu parkrun 25
SW30-34 | 52.38%
K
29  
52.38% Wsp. wieku
 
28:19
PB 25:15
117
10 parkrun | M 88   | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 53.78%
M
88  
53.78% Wsp. wieku
 
28:27
PB 19:43
118
1 parkrun | M 89  
JM11-14 | 53.59%
M
89  
53.59% Wsp. wieku
 
28:33
Debiutant
119
10 parkrun | K 30   | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 57.00%
K
30  
57.00% Wsp. wieku
 
28:34
Nowy PB!
120
48 parkrun | M 90   | Członek klubu parkrun 25
JM11-14 | 51.68%
M
90  
51.68% Wsp. wieku
28:46
PB 23:29
121
60 parkrun | K 31   | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 52.08%
K
31  
52.08% Wsp. wieku
 
28:48
PB 27:22
122
65 parkrun | M 91   | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 47.02%
M
91  
47.02% Wsp. wieku
 
28:49
PB 22:39
123
71 parkrun | M 92   | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 50.75%
M
92  
50.75% Wsp. wieku
 
28:50
PB 20:57
124
114 parkrun | K 32   | Członek klubu parkrun 100
VW35-39 | 51.99%
K
32  
51.99% Wsp. wieku
28:57
PB 27:01
125
29 parkrun | M 93   | Członek klubu parkrun 25
SM30-34 | 44.79%
M
93  
44.79% Wsp. wieku
28:57
PB 24:05
126
38 parkrun | M 94   | Członek klubu parkrun 25
SM25-29 | 44.51%
M
94  
44.51% Wsp. wieku
28:59
PB 21:18
127
35 parkrun | M 95   | Członek klubu parkrun 25
SM30-34 | 44.83%
M
95  
44.83% Wsp. wieku
29:00
PB 22:09
128
57 parkrun | M 96   | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 50.34%
M
96  
50.34% Wsp. wieku
 
29:04
PB 24:01
129
VM60-64 | 56.04%
M
97  
56.04% Wsp. wieku
29:07
PB 22:48
130
81 parkrun | M 98   | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 50.11%
M
98  
50.11% Wsp. wieku
 
29:12
PB 24:36
131
195 parkrun | K 33   | Członek klubu parkrun 100
VW40-44 | 53.82%
K
33  
53.82% Wsp. wieku
29:14
PB 25:08
132
31 parkrun | K 34   | Członek klubu parkrun 25
JW15-17 | 52.87%
K
34  
52.87% Wsp. wieku
29:19
PB 28:40
133
25 parkrun | M 99   | Członek klubu parkrun 25
JM15-17 | 46.44%
M
99  
46.44% Wsp. wieku
29:30
PB 25:58
134
50 parkrun | K 35   | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 51.07%
K
35  
51.07% Wsp. wieku
 
29:38
PB 26:55
135
31 parkrun | M 100   | Członek klubu parkrun 25
VM60-64 | 55.38%
M
100  
55.38% Wsp. wieku
29:44
PB 29:10
136
85 parkrun | K 36   | Członek klubu parkrun 50
VW50-54 | 56.23%
K
36  
56.23% Wsp. wieku
29:49
PB 25:56
137
57 parkrun | M 101   | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 49.08%
M
101  
49.08% Wsp. wieku
 
29:49
PB 23:47
138
17 parkrun | M 102  
VM40-44 | 45.50%
M
102  
45.50% Wsp. wieku
 
30:00
PB 28:22
139
8 parkrun | M 103  
VM40-44 | 45.40%
M
103  
45.40% Wsp. wieku
 
30:04
Nowy PB!
140
15 parkrun | K 37   | Członek klubu parkrun 10
JW10 | 59.86%
K
37  
59.86% Wsp. wieku
 
30:16
PB 27:39
141
42 parkrun | M 104   | Członek klubu parkrun 25
VM50-54 | 48.07%
M
104  
48.07% Wsp. wieku
 
30:41
PB 25:58
142
70 parkrun | K 38   | Członek klubu parkrun 50
SW30-34 | 48.43%
K
38  
48.43% Wsp. wieku
 
30:46
PB 23:42
143
41 parkrun | K 39   | Członek klubu parkrun 25
VW35-39 | 49.24%
K
39  
49.24% Wsp. wieku
 
30:52
PB 29:10
144
28 parkrun | K 40   | Członek klubu parkrun 25
JW15-17 | 49.54%
K
40  
49.54% Wsp. wieku
 
30:53
PB 27:12
145
26 parkrun | K 41   | Członek klubu parkrun 25
VW50-54 | 53.68%
K
41  
53.68% Wsp. wieku
31:14
PB 28:42
146
26 parkrun | K 42   | Członek klubu parkrun 25
VW50-54 | 53.65%
K
42  
53.65% Wsp. wieku
31:15
PB 26:46
147
4 parkrun | M 105  
JM11-14 | 47.37%
M
105  
47.37% Wsp. wieku
 
31:23
Nowy PB!
148
18 parkrun | M 106  
VM40-44 | 44.34%
M
106  
44.34% Wsp. wieku
 
31:30
PB 24:39
149
136 parkrun | M 107   | Członek klubu parkrun 100
VM60-64 | 52.64%
M
107  
52.64% Wsp. wieku
 
31:34
PB 23:27
150
20 parkrun | K 43  
VW40-44 | 48.72%
K
43  
48.72% Wsp. wieku
 
31:49
Nowy PB!
151
93 parkrun | K 44   | Członek klubu parkrun 50
VW40-44 | 47.89%
K
44  
47.89% Wsp. wieku
31:57
PB 24:43
152
26 parkrun | K 45   | Członek klubu parkrun 25
VW40-44 | 49.22%
K
45  
49.22% Wsp. wieku
 
31:58
PB 30:21
153
14 parkrun | K 46  
SW30-34 | 46.25%
K
46  
46.25% Wsp. wieku
32:02
PB 27:08
154
5 parkrun | M 108  
VM40-44 | 42.79%
M
108  
42.79% Wsp. wieku
 
32:22
Nowy PB!
155
32 parkrun | K 47   | Członek klubu parkrun 25
JW10 | 53.94%
K
47  
53.94% Wsp. wieku
 
32:32
PB 30:45
156
20 parkrun | K 48   | Członek klubu parkrun 10
JW15-17 | 47.47%
K
48  
47.47% Wsp. wieku
32:39
PB 29:31
157
18 parkrun | K 49  
SW18-19 | 45.45%
K
49  
45.45% Wsp. wieku
 
32:56
PB 26:18
158
16 parkrun | K 50  
SW18-19 | 45.42%
K
50  
45.42% Wsp. wieku
 
32:57
PB 28:22
159
53 parkrun | K 51   | Członek klubu parkrun 50
JW11-14 | 50.25%
K
51  
50.25% Wsp. wieku
 
33:06
PB 27:37
160
55 parkrun | M 109   | Członek klubu parkrun 50
VM50-54 | 45.37%
M
109  
45.37% Wsp. wieku
33:19
PB 30:53
162
118 parkrun | M 110   | Członek klubu parkrun 100
VM60-64 | 48.89%
M
110  
48.89% Wsp. wieku
33:41
PB 23:55
163
13 parkrun | M 111   | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 41.30%
M
111  
41.30% Wsp. wieku
 
33:42
PB 31:16
164
2 parkrun | M 112  
VM45-49 | 41.98%
M
112  
41.98% Wsp. wieku
 
33:47
Nowy PB!
165
1 parkrun | K 52  
JW15-17 | 45.68%
K
52  
45.68% Wsp. wieku
 
33:56
Debiutant
166
15 parkrun | M 113   | Członek klubu parkrun 10
JM10 | 54.87%
M
113  
54.87% Wsp. wieku
 
34:05
PB 30:31
167
65 parkrun | M 114   | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 41.59%
M
114  
41.59% Wsp. wieku
 
34:06
PB 27:02
168
VW45-49 | 47.30%
K
53  
47.30% Wsp. wieku
34:15
PB 25:09
169
VW40-44 | 45.91%
K
54  
45.91% Wsp. wieku
34:16
PB 30:44
170
29 parkrun | K 55   | Członek klubu parkrun 25
VW40-44 | 44.49%
K
55  
44.49% Wsp. wieku
35:22
PB 32:20
171
9 parkrun | K 56  
VW50-54 | 47.27%
K
56  
47.27% Wsp. wieku
 
35:28
Nowy PB!
172
14 parkrun | M 115   | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 39.97%
M
115  
39.97% Wsp. wieku
 
35:29
PB 32:48
173
59 parkrun | M 116   | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 39.82%
M
116  
39.82% Wsp. wieku
 
35:37
Nowy PB!
174
10 parkrun | M 117   | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 41.37%
M
117  
41.37% Wsp. wieku
 
35:56
PB 32:38
175
103 parkrun | K 57   | Członek klubu parkrun 100
VW45-49 | 45.42%
K
57  
45.42% Wsp. wieku
36:02
PB 29:25
176
VM65-69 | 46.53%
M
118  
46.53% Wsp. wieku
36:02
PB 27:27
177
VM45-49 | 39.31%
M
119  
39.31% Wsp. wieku
36:05
PB 21:30
178
6 parkrun | K 58  
SW30-34 | 41.09%
K
58  
41.09% Wsp. wieku
 
36:06
PB 32:40
179
33 parkrun | M 120   | Członek klubu parkrun 25
JM11-14 | 41.98%
M
120  
41.98% Wsp. wieku
 
36:27
PB 27:09
180
1 parkrun | K 59  
JW15-17 | 42.27%
K
59  
42.27% Wsp. wieku
 
36:40
Debiutant
181
VM40-44 | 38.35%
M
121  
38.35% Wsp. wieku
 
36:41
PB 30:40
182
36 parkrun | K 60   | Członek klubu parkrun 25
VW35-39 | 40.82%
K
60  
40.82% Wsp. wieku
 
37:14
PB 33:37
183
22 parkrun | K 61  
VW45-49 | 43.92%
K
61  
43.92% Wsp. wieku
 
37:43
PB 29:11
184
6 parkrun | K 62  
JW11-14 | 44.00%
K
62  
44.00% Wsp. wieku
 
37:48
PB 36:14
185
86 parkrun | M 122   | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 37.39%
M
122  
37.39% Wsp. wieku
 
37:56
PB 22:49
186
100 parkrun | M 123   | Członek klubu parkrun 100
SM20-24 | 34.09%
M
123  
34.09% Wsp. wieku
 
37:59
PB 20:35
187
16 parkrun | K 63   | Członek klubu parkrun 10
JW15-17 | 40.09%
K
63  
40.09% Wsp. wieku
38:40
PB 36:57
188
15 parkrun | M 124  
VM45-49 | 36.10%
M
124  
36.10% Wsp. wieku
 
40:13
PB 37:25
189
5 parkrun | K 64  
VW35-39 | 37.70%
K
64  
37.70% Wsp. wieku
 
40:19
Nowy PB!
190
19 parkrun | K 65  
VW40-44 | 38.09%
K
65  
38.09% Wsp. wieku
 
41:00
PB 37:07
191
37 parkrun | K 66   | Członek klubu parkrun 25
VW35-39 | 36.60%
K
66  
36.60% Wsp. wieku
 
41:21
PB 27:11
192
9 parkrun | K 67  
JW10 | 42.44%
K
67  
42.44% Wsp. wieku
 
41:21
PB 36:34
193
35 parkrun | M 125   | Członek klubu parkrun 25
JM11-14 | 32.76%
M
125  
32.76% Wsp. wieku
 
43:18
PB 38:12
194
15 parkrun | M 126  
VM45-49 | 33.51%
M
126  
33.51% Wsp. wieku
 
43:19
PB 41:00
195
22 parkrun | M 127   | Członek klubu parkrun 10
SM18-19 | 30.01%
M
127  
30.01% Wsp. wieku
44:26
PB 24:53
196
20 parkrun | M 128  
SM18-19 | 29.97%
M
128  
29.97% Wsp. wieku
44:29
PB 26:19
197
4 parkrun | M 129  
VM45-49 | 31.58%
M
129  
31.58% Wsp. wieku
 
45:36
PB 37:12
198
76 parkrun | K 68   | Członek klubu parkrun 50
VW75-79 | 53.52%
K
68  
53.52% Wsp. wieku
 
46:07
PB 42:28
199
2 parkrun | K 69  
JW11-14 | 34.37%
K
69  
34.37% Wsp. wieku
 
46:27
PB 35:19
200
51 parkrun | K 70   | Członek klubu parkrun 50
VW45-49 | 35.34%
K
70  
35.34% Wsp. wieku
 
46:53
PB 31:47
201
36 parkrun | M 130   | Członek klubu parkrun 25
VM45-49 | 30.45%
M
130  
30.45% Wsp. wieku
 
46:54
PB 33:34
202
15 parkrun | K 71  
VW55-59 | 38.75%
K
71  
38.75% Wsp. wieku
 
48:41
PB 44:31
203
48 parkrun | M 131   | Członek klubu parkrun 25
JM11-14 | 30.34%
M
131  
30.34% Wsp. wieku
50:26
PB 25:17
204
35 parkrun | M 132   | Członek klubu parkrun 25
JM11-14 | 29.46%
M
132  
29.46% Wsp. wieku
50:28
PB 33:46
205
1 parkrun | K 72  
JW15-17 | 29.92%
K
72  
29.92% Wsp. wieku
 
50:31
Debiutant
206
1 parkrun | M 133  
JM15-17 | 27.11%
M
133  
27.11% Wsp. wieku
 
50:32
Debiutant
207
13 parkrun | M 134   | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 26.68%
M
134  
26.68% Wsp. wieku
50:36
PB 30:24
208
8 parkrun | M 135  
JM15-17 | 26.68%
M
135  
26.68% Wsp. wieku
 
50:36
PB 21:49
209
23 parkrun | M 136   | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 26.67%
M
136  
26.67% Wsp. wieku
50:37
PB 22:22
210
20 parkrun | K 73   | Członek klubu parkrun 10
JW15-17 | 30.60%
K
73  
30.60% Wsp. wieku
50:39
PB 45:56
211
35 parkrun | K 74   | Członek klubu parkrun 25
JW10 | 36.65%
K
74  
36.65% Wsp. wieku
51:12
PB 35:20
212
4 parkrun | K 75  
JW15-17 | 30.05%
K
75  
30.05% Wsp. wieku
51:35
PB 45:30
213
16 parkrun | M 137   | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 27.49%
M
137  
27.49% Wsp. wieku
 
51:36
PB 25:04
214
2 parkrun | K 76  
JW10 | 36.23%
K
76  
36.23% Wsp. wieku
 
51:48
Nowy PB!
215
11 parkrun | K 77   | Członek klubu parkrun 10
JW15-17 | 28.76%
K
77  
28.76% Wsp. wieku
52:34
PB 47:10
216
17 parkrun | K 78   | Członek klubu parkrun 10
JW15-17 | 29.11%
K
78  
29.11% Wsp. wieku
 
52:34
PB 46:11
217
1 parkrun | K 79  
SW30-34 | 28.26%
K
79  
28.26% Wsp. wieku
 
52:36
Debiutant
218
7 parkrun | M 138  
VM60-64 | 30.48%
M
138  
30.48% Wsp. wieku
 
52:36
PB 34:30
219
54 parkrun | K 80   | Członek klubu parkrun 50
VW65-69 | 40.89%
K
80  
40.89% Wsp. wieku
 
52:42
PB 34:11

parkrun Tczew #245 - 23.04.2022

MscZawodnikM/KKat.KlubCzas
1
19 parkrun | M 1/155
SM25-29 | 73.32%
M
1/155
73.32% Wsp. wieku
 
17:37
PB 16:36
2
68 parkrun | M 2/155 | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 79.47%
M
2/155
79.47% Wsp. wieku
17:42
Nowy PB!
3
10 parkrun | M 3/155
VM35-39 | 75.07%
M
3/155
75.07% Wsp. wieku
17:47
PB 17:43
4
VM40-44 | 72.51%
M
4/155
72.51% Wsp. wieku
19:24
PB 18:50
5
33 parkrun | M 5/155 | Członek klubu parkrun 25
SM25-29 | 65.54%
M
5/155
65.54% Wsp. wieku
19:41
Nowy PB!
6
74 parkrun | M 6/155 | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 69.23%
M
6/155
69.23% Wsp. wieku
19:43
Nowy PB!
7
109 parkrun | M 7/155 | Członek klubu parkrun 100
VM55-59 | 79.83%
M
7/155
79.83% Wsp. wieku
 
19:45
PB 19:25
8
57 parkrun | M 8/155 | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 69.89%
M
8/155
69.89% Wsp. wieku
 
19:49
PB 19:39
9
23 parkrun | M 9/155
SM25-29 | 64.99%
M
9/155
64.99% Wsp. wieku
19:51
Nowy PB!
10
147 parkrun | M 10/155 | Członek klubu parkrun 100
VM50-54 | 74.21%
M
10/155
74.21% Wsp. wieku
20:02
PB 19:19
11
50 parkrun | M 11/155 | Członek klubu parkrun 50
SM25-29 | 63.91%
M
11/155
63.91% Wsp. wieku
20:11
Nowy PB!
12
36 parkrun | M 12/155 | Członek klubu parkrun 25
SM30-34 | 63.62%
M
12/155
63.62% Wsp. wieku
20:26
PB 20:12
13
51 parkrun | M 13/155 | Członek klubu parkrun 50
JM15-17 | 65.53%
M
13/155
65.53% Wsp. wieku
20:36
Nowy PB!
14
77 parkrun | M 14/155 | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 69.68%
M
14/155
69.68% Wsp. wieku
20:40
PB 20:07
15
78 parkrun | K 1/116 | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 72.82%
K
1/116
72.82% Wsp. wieku
20:40
PB 19:37
16
132 parkrun | M 15/155 | Członek klubu parkrun 100
SM18-19 | 63.59%
M
15/155
63.59% Wsp. wieku
 
20:44
PB 19:03
17
153 parkrun | M 16/155 | Członek klubu parkrun 100
VM40-44 | 66.16%
M
16/155
66.16% Wsp. wieku
20:47
PB 20:08
18
SM25-29 | 61.75%
M
17/155
61.75% Wsp. wieku
20:55
Nowy PB!
19
VM50-54 | 72.21%
M
18/155
72.21% Wsp. wieku
20:56
PB 19:38
20
VM55-59 | 73.99%
M
19/155
73.99% Wsp. wieku
20:57
PB 19:34
21
39 parkrun | M 20/155 | Członek klubu parkrun 25
VM50-54 | 69.74%
M
20/155
69.74% Wsp. wieku
 
21:09
PB 21:05
22
113 parkrun | M 21/155 | Członek klubu parkrun 100
VM50-54 | 70.62%
M
21/155
70.62% Wsp. wieku
21:13
PB 19:21
23
50 parkrun | M 22/155 | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 67.76%
M
22/155
67.76% Wsp. wieku
 
21:15
PB 19:51
24
79 parkrun | M 23/155 | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 62.08%
M
23/155
62.08% Wsp. wieku
 
21:40
PB 21:15
25
31 parkrun | M 24/155 | Członek klubu parkrun 25
JM11-14 | 68.25%
M
24/155
68.25% Wsp. wieku
 
21:47
Nowy PB!
26
52 parkrun | K 2/116 | Członek klubu parkrun 50
VW55-59 | 86.21%
K
2/116
86.21% Wsp. wieku
21:53
PB 20:51
27
SM18-19 | 60.24%
M
25/155
60.24% Wsp. wieku
21:53
PB 19:41
28
115 parkrun | M 26/155 | Członek klubu parkrun 100
VM45-49 | 64.23%
M
26/155
64.23% Wsp. wieku
22:05
PB 20:52
29
11 parkrun | M 27/155
VM35-39 | 59.91%
M
27/155
59.91% Wsp. wieku
 
22:17
PB 22:05
30
7 parkrun | M 28/155
JM15-17 | 60.04%
M
28/155
60.04% Wsp. wieku
 
22:29
PB 22:27
31
105 parkrun | M 29/155 | Członek klubu parkrun 100
VM40-44 | 62.01%
M
29/155
62.01% Wsp. wieku
 
22:41
PB 21:58
32
14 parkrun | M 30/155 | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 59.34%
M
30/155
59.34% Wsp. wieku
 
22:45
PB 21:36
33
82 parkrun | M 31/155 | Członek klubu parkrun 50
VM50-54 | 64.32%
M
31/155
64.32% Wsp. wieku
 
22:56
PB 20:57
34
60 parkrun | M 32/155 | Członek klubu parkrun 50
VM60-64 | 70.11%
M
32/155
70.11% Wsp. wieku
 
23:05
PB 22:16
35
76 parkrun | M 33/155 | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 58.62%
M
33/155
58.62% Wsp. wieku
 
23:07
PB 22:39
36
64 parkrun | M 34/155 | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 59.27%
M
34/155
59.27% Wsp. wieku
23:12
PB 20:36
37
183 parkrun | M 35/155 | Członek klubu parkrun 100
JM15-17 | 58.15%
M
35/155
58.15% Wsp. wieku
23:13
PB 20:35
38
59 parkrun | M 36/155 | Członek klubu parkrun 50
JM15-17 | 59.90%
M
36/155
59.90% Wsp. wieku
23:14
Nowy PB!
39
16 parkrun | M 37/155
VM40-44 | 59.01%
M
37/155
59.01% Wsp. wieku
 
23:18
Nowy PB!
40
139 parkrun | K 3/116 | Członek klubu parkrun 100
VW40-44 | 65.98%
K
3/116
65.98% Wsp. wieku
23:19
PB 22:06
41
VM50-54 | 65.33%
M
38/155
65.33% Wsp. wieku
23:19
PB 21:59
42
94 parkrun | K 4/116 | Członek klubu parkrun 50
SW30-34 | 63.86%
K
4/116
63.86% Wsp. wieku
23:20
PB 23:19
43
23 parkrun | M 39/155 | Członek klubu parkrun 10
JM15-17 | 57.61%
M
39/155
57.61% Wsp. wieku
23:26
PB 22:00
44
20 parkrun | M 40/155
VM45-49 | 61.90%
M
40/155
61.90% Wsp. wieku
23:27
PB 21:56
45
VM55-59 | 67.19%
M
41/155
67.19% Wsp. wieku
23:28
PB 19:55
46
18 parkrun | M 42/155
SM20-24 | 54.47%
M
42/155
54.47% Wsp. wieku
23:41
PB 21:48
47
106 parkrun | M 43/155 | Członek klubu parkrun 100
VM40-44 | 57.73%
M
43/155
57.73% Wsp. wieku
 
23:49
PB 18:36
48
69 parkrun | M 44/155 | Członek klubu parkrun 50
SM20-24 | 54.13%
M
44/155
54.13% Wsp. wieku
 
23:50
PB 19:25
49
50 parkrun | K 5/116 | Członek klubu parkrun 50
VW40-44 | 64.41%
K
5/116
64.41% Wsp. wieku
23:53
PB 23:44
50
39 parkrun | M 45/155 | Członek klubu parkrun 25
SM18-19 | 55.36%
M
45/155
55.36% Wsp. wieku
24:05
PB 22:05
51
19 parkrun | M 46/155
VM40-44 | 56.94%
M
46/155
56.94% Wsp. wieku
 
24:09
PB 23:49
52
13 parkrun | K 6/116
SW30-34 | 61.29%
K
6/116
61.29% Wsp. wieku
24:12
PB 24:10
53
47 parkrun | K 7/116 | Członek klubu parkrun 25
JW15-17 | 63.92%
K
7/116
63.92% Wsp. wieku
24:15
Nowy PB!
54
21 parkrun | K 8/116 | Członek klubu parkrun 10
JW15-17 | 62.96%
K
8/116
62.96% Wsp. wieku
24:18
PB 23:08
55
22 parkrun | K 9/116 | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 68.40%
K
9/116
68.40% Wsp. wieku
24:19
Nowy PB!
56
80 parkrun | M 47/155 | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 56.88%
M
47/155
56.88% Wsp. wieku
24:21
PB 21:34
57
69 parkrun | M 48/155 | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 59.97%
M
48/155
59.97% Wsp. wieku
 
24:24
PB 22:18
58
52 parkrun | K 10/116 | Członek klubu parkrun 50
JW11-14 | 65.26%
K
10/116
65.26% Wsp. wieku
24:28
PB 24:25
59
25 parkrun | K 11/116 | Członek klubu parkrun 25
JW15-17 | 62.75%
K
11/116
62.75% Wsp. wieku
24:42
PB 22:23
60
65 parkrun | K 12/116 | Członek klubu parkrun 50
VW40-44 | 63.10%
K
12/116
63.10% Wsp. wieku
24:45
PB 24:21
61
63 parkrun | M 49/155 | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 55.77%
M
49/155
55.77% Wsp. wieku
24:50
PB 23:52
62
11 parkrun | M 50/155
VM35-39 | 53.07%
M
50/155
53.07% Wsp. wieku
 
25:00
PB 23:50
63
107 parkrun | M 51/155 | Członek klubu parkrun 100
VM60-64 | 65.60%
M
51/155
65.60% Wsp. wieku
25:06
PB 21:51
64
63 parkrun | M 52/155 | Członek klubu parkrun 50
SM20-24 | 51.16%
M
52/155
51.16% Wsp. wieku
25:13
PB 21:42
65
VM40-44 | 55.28%
M
53/155
55.28% Wsp. wieku
25:16
PB 22:02
66
56 parkrun | M 54/155 | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 54.38%
M
54/155
54.38% Wsp. wieku
25:17
PB 21:43
67
66 parkrun | M 55/155 | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 56.47%
M
55/155
56.47% Wsp. wieku
 
25:30
PB 23:17
68
26 parkrun | K 13/116 | Członek klubu parkrun 25
SW30-34 | 58.02%
K
13/116
58.02% Wsp. wieku
25:34
PB 24:47
69
21 parkrun | M 56/155 | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 56.49%
M
56/155
56.49% Wsp. wieku
25:40
Nowy PB!
70
41 parkrun | K 14/116 | Członek klubu parkrun 25
VW35-39 | 59.14%
K
14/116
59.14% Wsp. wieku
25:42
PB 24:29
71
28 parkrun | K 15/116 | Członek klubu parkrun 25
JW15-17 | 59.46%
K
15/116
59.46% Wsp. wieku
25:44
Nowy PB!
72
13 parkrun | M 57/155 | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 59.34%
M
57/155
59.34% Wsp. wieku
 
25:47
Nowy PB!
73
64 parkrun | M 58/155 | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 54.97%
M
58/155
54.97% Wsp. wieku
 
25:48
PB 22:35
74
2 parkrun | M 59/155
VM35-39 | 52.52%
M
59/155
52.52% Wsp. wieku
 
25:48
Nowy PB!
75
51 parkrun | K 16/116 | Członek klubu parkrun 50
VW40-44 | 60.49%
K
16/116
60.49% Wsp. wieku
 
25:49
PB 24:42
76
54 parkrun | M 60/155 | Członek klubu parkrun 50
VM50-54 | 57.59%
M
60/155
57.59% Wsp. wieku
25:49
PB 22:12
77
66 parkrun | M 61/155 | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 56.65%
M
61/155
56.65% Wsp. wieku
 
25:50
PB 22:39
78
38 parkrun | K 17/116 | Członek klubu parkrun 25
JW15-17 | 59.19%
K
17/116
59.19% Wsp. wieku
 
25:51
PB 25:10
79
36 parkrun | K 18/116 | Członek klubu parkrun 25
VW45-49 | 63.80%
K
18/116
63.80% Wsp. wieku
25:58
PB 25:01
80
35 parkrun | M 62/155 | Członek klubu parkrun 25
VM40-44 | 52.17%
M
62/155
52.17% Wsp. wieku
 
26:10
PB 25:01
81
30 parkrun | M 63/155 | Członek klubu parkrun 25
VM45-49 | 55.34%
M
63/155
55.34% Wsp. wieku
 
26:14
PB 24:57
82
9 parkrun | M 64/155
VM35-39 | 51.04%
M
64/155
51.04% Wsp. wieku
26:21
Nowy PB!
83
23 parkrun | M 65/155
VM40-44 | 51.70%
M
65/155
51.70% Wsp. wieku
 
26:24
PB 24:29
84
24 parkrun | M 66/155
SM25-29 | 48.62%
M
66/155
48.62% Wsp. wieku
 
26:34
PB 21:20
85
9 parkrun | K 19/116
VW35-39 | 56.82%
K
19/116
56.82% Wsp. wieku
 
26:38
Nowy PB!
86
29 parkrun | M 67/155 | Członek klubu parkrun 25
SM30-34 | 48.53%
M
67/155
48.53% Wsp. wieku
 
26:39
PB 24:34
87
94 parkrun | M 68/155 | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 54.88%
M
68/155
54.88% Wsp. wieku
 
26:40
PB 24:36
88
VW45-49 | 60.05%
K
20/116
60.05% Wsp. wieku
26:42
PB 25:37
89
43 parkrun | M 69/155 | Członek klubu parkrun 25
SM20-24 | 48.66%
M
69/155
48.66% Wsp. wieku
26:47
PB 21:48
90
3 parkrun | M 70/155
JM15-17 | 50.37%
M
70/155
50.37% Wsp. wieku
 
26:48
Nowy PB!
91
12 parkrun | M 71/155 | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 57.05%
M
71/155
57.05% Wsp. wieku
 
26:49
PB 24:18
92
64 parkrun | K 21/116 | Członek klubu parkrun 50
VW40-44 | 58.20%
K
21/116
58.20% Wsp. wieku
26:50
PB 22:51
93
34 parkrun | M 72/155 | Członek klubu parkrun 25
SM18-19 | 49.41%
M
72/155
49.41% Wsp. wieku
26:59
PB 24:53
94
52 parkrun | M 73/155 | Członek klubu parkrun 50
JM11-14 | 56.60%
M
73/155
56.60% Wsp. wieku
27:02
Nowy PB!
95
VM60-64 | 61.39%
M
74/155
61.39% Wsp. wieku
27:04
PB 22:07
96
33 parkrun | M 75/155 | Członek klubu parkrun 25
VM40-44 | 51.57%
M
75/155
51.57% Wsp. wieku
 
27:05
PB 24:40
97
VM45-49 | 53.47%
M
76/155
53.47% Wsp. wieku
27:09
PB 24:05
98
9 parkrun | M 77/155
SM25-29 | 47.46%
M
77/155
47.46% Wsp. wieku
27:11
PB 25:33
99
6 parkrun | M 78/155
JM11-14 | 53.21%
M
78/155
53.21% Wsp. wieku
 
27:15
PB 26:12
100
12 parkrun | K 22/116 | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 58.49%
K
22/116
58.49% Wsp. wieku
 
27:18
PB 24:04
101
61 parkrun | K 23/116 | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 55.03%
K
23/116
55.03% Wsp. wieku
 
27:21
PB 24:51
102
16 parkrun | M 79/155 | Członek klubu parkrun 10
JM10 | 59.45%
M
79/155
59.45% Wsp. wieku
27:30
PB 24:38
103
28 parkrun | K 24/116 | Członek klubu parkrun 25
JW10 | 65.48%
K
24/116
65.48% Wsp. wieku
27:40
PB 25:46
104
60 parkrun | M 80/155 | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 50.57%
M
80/155
50.57% Wsp. wieku
 
27:49
PB 24:48
105
20 parkrun | M 81/155
VM40-44 | 48.98%
M
81/155
48.98% Wsp. wieku
 
27:52
Nowy PB!
106
30 parkrun | K 25/116 | Członek klubu parkrun 25
VW35-39 | 53.94%
K
25/116
53.94% Wsp. wieku
27:54
PB 25:34
107
45 parkrun | M 82/155 | Członek klubu parkrun 25
JM11-14 | 54.68%
M
82/155
54.68% Wsp. wieku
 
27:59
PB 26:37
108
69 parkrun | M 83/155 | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 51.98%
M
83/155
51.98% Wsp. wieku
 
28:09
PB 23:47
109
41 parkrun | M 84/155 | Członek klubu parkrun 25
SM18-19 | 47.25%
M
84/155
47.25% Wsp. wieku
28:13
PB 22:43
110
32 parkrun | M 85/155 | Członek klubu parkrun 25
VM50-54 | 52.91%
M
85/155
52.91% Wsp. wieku
 
28:19
PB 27:21
112
40 parkrun | M 86/155 | Członek klubu parkrun 25
VM55-59 | 54.14%
M
86/155
54.14% Wsp. wieku
 
28:23
PB 24:37
113
29 parkrun | M 87/155 | Członek klubu parkrun 25
VM40-44 | 48.68%
M
87/155
48.68% Wsp. wieku
 
28:27
PB 25:59
114
117 parkrun | M 88/155 | Członek klubu parkrun 100
VM35-39 | 47.52%
M
88/155
47.52% Wsp. wieku
28:31
PB 25:19
115
1 parkrun | M 89/155
JM11-14 | 51.98%
M
89/155
51.98% Wsp. wieku
 
28:36
Debiutant
116
33 parkrun | M 90/155 | Członek klubu parkrun 25
JM15-17 | 47.60%
M
90/155
47.60% Wsp. wieku
28:47
PB 25:24
117
50 parkrun | K 26/116 | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 52.56%
K
26/116
52.56% Wsp. wieku
 
28:55
PB 28:01
119
97 parkrun | K 27/116 | Członek klubu parkrun 50
VW50-54 | 57.85%
K
27/116
57.85% Wsp. wieku
28:59
PB 25:56
120
128 parkrun | M 91/155 | Członek klubu parkrun 100
SM30-34 | 44.57%
M
91/155
44.57% Wsp. wieku
 
29:01
PB 20:34
121
170 parkrun | M 92/155 | Członek klubu parkrun 100
VM40-44 | 47.01%
M
92/155
47.01% Wsp. wieku
 
29:02
PB 22:05
122
26 parkrun | K 28/116 | Członek klubu parkrun 25
VW40-44 | 53.27%
K
28/116
53.27% Wsp. wieku
 
29:19
PB 26:49
123
21 parkrun | K 29/116 | Członek klubu parkrun 10
JW10 | 61.69%
K
29/116
61.69% Wsp. wieku
 
29:22
PB 27:39
124
69 parkrun | K 30/116 | Członek klubu parkrun 50
VW45-49 | 54.57%
K
30/116
54.57% Wsp. wieku
 
29:23
PB 24:08
125
62 parkrun | K 31/116 | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 51.36%
K
31/116
51.36% Wsp. wieku
 
29:28
PB 26:55
126
44 parkrun | K 32/116 | Członek klubu parkrun 25
JW15-17 | 52.42%
K
32/116
52.42% Wsp. wieku
29:34
PB 27:26
127
127 parkrun | K 33/116 | Członek klubu parkrun 100
VW35-39 | 51.18%
K
33/116
51.18% Wsp. wieku
29:34
PB 27:01
128
128 parkrun | M 93/155 | Członek klubu parkrun 100
VM60-64 | 55.95%
M
93/155
55.95% Wsp. wieku
29:42
PB 23:55
129
153 parkrun | K 34/116 | Członek klubu parkrun 100
VW45-49 | 55.59%
K
34/116
55.59% Wsp. wieku
29:48
PB 22:34
130
34 parkrun | M 94/155 | Członek klubu parkrun 25
VM45-49 | 47.46%
M
94/155
47.46% Wsp. wieku
 
29:53
PB 27:08
131
69 parkrun | M 95/155 | Członek klubu parkrun 50
VM40-44 | 45.99%
M
95/155
45.99% Wsp. wieku
 
29:54
PB 26:17
132
27 parkrun | K 35/116 | Członek klubu parkrun 25
VW35-39 | 49.94%
K
35/116
49.94% Wsp. wieku
 
29:56
PB 24:41
133
5 parkrun | M 96/155
JM10 | 61.85%
M
96/155
61.85% Wsp. wieku
 
30:14
PB 28:40
135
VM65-69 | 55.67%
M
97/155
55.67% Wsp. wieku
30:25
PB 27:27
136
207 parkrun | K 36/116 | Członek klubu parkrun 100
VW45-49 | 51.99%
K
36/116
51.99% Wsp. wieku
30:33
PB 25:08
137
VM45-49 | 47.08%
M
98/155
47.08% Wsp. wieku
 
30:35
PB 24:27
138
21 parkrun | K 37/116
VW40-44 | 49.86%
K
37/116
49.86% Wsp. wieku
 
30:41
PB 29:02
139
99 parkrun | K 38/116 | Członek klubu parkrun 50
VW40-44 | 49.68%
K
38/116
49.68% Wsp. wieku
30:48
PB 24:43
140
19 parkrun | K 39/116 | Członek klubu parkrun 10
JW10 | 63.35%
K
39/116
63.35% Wsp. wieku
30:50
PB 29:23
141
26 parkrun | M 99/155 | Członek klubu parkrun 25
VM40-44 | 44.52%
M
99/155
44.52% Wsp. wieku
 
30:53
PB 28:22
142
13 parkrun | K 40/116 | Członek klubu parkrun 10
JW15-17 | 49.35%
K
40/116
49.35% Wsp. wieku
 
31:00
PB 29:40
143
7 parkrun | K 41/116
JW15-17 | 49.97%
K
41/116
49.97% Wsp. wieku
 
31:01
PB 30:14
144
59 parkrun | M 100/155 | Członek klubu parkrun 50
JM11-14 | 49.25%
M
100/155
49.25% Wsp. wieku
31:04
PB 25:17
145
33 parkrun | K 42/116 | Członek klubu parkrun 25
VW45-49 | 53.30%
K
42/116
53.30% Wsp. wieku
 
31:05
PB 29:11
146
36 parkrun | K 43/116 | Członek klubu parkrun 25
VW50-54 | 53.77%
K
43/116
53.77% Wsp. wieku
31:11
PB 28:42
147
6 parkrun | M 101/155
JM11-14 | 47.45%
M
101/155
47.45% Wsp. wieku
 
31:20
PB 28:24
148
27 parkrun | M 102/155 | Członek klubu parkrun 25
VM55-59 | 49.02%
M
102/155
49.02% Wsp. wieku
 
31:21
PB 29:32
149
7 parkrun | K 44/116
JW11-14 | 50.77%
K
44/116
50.77% Wsp. wieku
 
31:27
PB 31:07
150
158 parkrun | K 45/116 | Członek klubu parkrun 100
SW30-34 | 46.89%
K
45/116
46.89% Wsp. wieku
31:36
PB 24:22
151
24 parkrun | K 46/116
VW35-39 | 48.08%
K
46/116
48.08% Wsp. wieku
 
31:37
PB 27:29
152
88 parkrun | M 103/155 | Członek klubu parkrun 50
VM35-39 | 42.50%
M
103/155
42.50% Wsp. wieku
31:39
PB 18:39
153
2 parkrun | M 104/155
SM20-24 | 40.65%
M
104/155
40.65% Wsp. wieku
 
31:44
Nowy PB!
154
9 parkrun | M 105/155
JM10 | 51.20%
M
105/155
51.20% Wsp. wieku
 
31:56
Nowy PB!
155
7 parkrun | K 47/116
SW30-34 | 46.21%
K
47/116
46.21% Wsp. wieku
 
32:06
PB 29:01
156
52 parkrun | K 48/116 | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 46.55%
K
48/116
46.55% Wsp. wieku
 
32:07
PB 27:46
157
30 parkrun | K 49/116 | Członek klubu parkrun 25
VW40-44 | 48.19%
K
49/116
48.19% Wsp. wieku
 
32:10
PB 30:55
158
10 parkrun | K 50/116 | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 49.51%
K
50/116
49.51% Wsp. wieku
 
32:15
PB 29:19
159
43 parkrun | K 51/116 | Członek klubu parkrun 25
VW35-39 | 46.73%
K
51/116
46.73% Wsp. wieku
 
32:23
PB 27:39
160
6 parkrun | M 106/155
SM30-34 | 40.44%
M
106/155
40.44% Wsp. wieku
 
32:26
PB 24:17
161
7 parkrun | K 52/116
JW10 | 52.59%
K
52/116
52.59% Wsp. wieku
 
32:27
PB 29:48
162
2 parkrun | M 107/155
JM10 | 60.88%
M
107/155
60.88% Wsp. wieku
 
32:28
Debiutant
163
20 parkrun | M 108/155
SM30-34 | 40.40%
M
108/155
40.40% Wsp. wieku
 
32:28
PB 20:29
164
3 parkrun | K 53/116
SW30-34 | 45.20%
K
53/116
45.20% Wsp. wieku
 
32:49
Nowy PB!
165
4 parkrun | M 109/155
JM11-14 | 46.58%
M
109/155
46.58% Wsp. wieku
 
32:51
Nowy PB!
166
12 parkrun | K 54/116 | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 48.14%
K
54/116
48.14% Wsp. wieku
 
33:10
Nowy PB!
167
10 parkrun | K 55/116 | Członek klubu parkrun 10
JW11-14 | 47.59%
K
55/116
47.59% Wsp. wieku
 
33:33
PB 30:22
168
4 parkrun | M 110/155
SM30-34 | 38.46%
M
110/155
38.46% Wsp. wieku
 
33:48
Nowy PB!
169
3 parkrun | K 56/116
VW35-39 | 44.97%
K
56/116
44.97% Wsp. wieku
 
33:48
Nowy PB!
170
4 parkrun | M 111/155
JM10 | 48.09%
M
111/155
48.09% Wsp. wieku
 
34:00
PB 31:31
171
4 parkrun | M 112/155
SM25-29 | 37.72%
M
112/155
37.72% Wsp. wieku
 
34:12
Nowy PB!
172
12 parkrun | M 113/155 | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 42.84%
M
113/155
42.84% Wsp. wieku
 
34:42
PB 29:29
173
38 parkrun | K 57/116 | Członek klubu parkrun 25
VW40-44 | 44.05%
K
57/116
44.05% Wsp. wieku
 
34:44
PB 29:20
174
39 parkrun | K 58/116 | Członek klubu parkrun 25
VW40-44 | 45.15%
K
58/116
45.15% Wsp. wieku
34:51
PB 32:20
175
26 parkrun | K 59/116 | Członek klubu parkrun 25
JW15-17 | 43.65%
K
59/116
43.65% Wsp. wieku
35:03
Nowy PB!
176
54 parkrun | K 60/116 | Członek klubu parkrun 50
JW11-14 | 46.41%
K
60/116
46.41% Wsp. wieku
35:05
PB 25:44
177
4 parkrun | K 61/116
SW30-34 | 42.38%
K
61/116
42.38% Wsp. wieku
 
35:05
PB 34:15
178
39 parkrun | K 62/116 | Członek klubu parkrun 25
VW45-49 | 45.85%
K
62/116
45.85% Wsp. wieku
 
35:20
PB 29:58
179
113 parkrun | K 63/116 | Członek klubu parkrun 100
VW45-49 | 46.19%
K
63/116
46.19% Wsp. wieku
35:26
PB 29:25
180
19 parkrun | K 64/116
VW45-49 | 45.72%
K
64/116
45.72% Wsp. wieku
 
35:26
PB 30:33
181
3 parkrun | M 114/155
VM40-44 | 38.38%
M
114/155
38.38% Wsp. wieku
 
35:34
Debiutant
182
16 parkrun | K 65/116 | Członek klubu parkrun 10
JW10 | 49.00%
K
65/116
49.00% Wsp. wieku
 
35:49
PB 29:09
183
3 parkrun | M 115/155
JM10 | 47.09%
M
115/155
47.09% Wsp. wieku
 
36:08
Debiutant
184
41 parkrun | M 116/155 | Członek klubu parkrun 25
VM45-49 | 39.74%
M
116/155
39.74% Wsp. wieku
36:14
PB 23:46
185
11 parkrun | M 117/155
VM45-49 | 39.40%
M
117/155
39.40% Wsp. wieku
 
36:15
PB 35:09
186
VM60-64 | 44.99%
M
118/155
44.99% Wsp. wieku
36:16
PB 22:48
187
5 parkrun | M 119/155
SM30-34 | 35.41%
M
119/155
35.41% Wsp. wieku
36:43
Nowy PB!
188
5 parkrun | M 120/155
JM11-14 | 40.40%
M
120/155
40.40% Wsp. wieku
36:48
PB 29:09
189
2 parkrun | M 121/155
JM11-14 | 39.22%
M
121/155
39.22% Wsp. wieku
36:58
Nowy PB!
190
7 parkrun | M 122/155
JM11-14 | 40.22%
M
122/155
40.22% Wsp. wieku
 
36:58
PB 33:33
191
15 parkrun | M 123/155 | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 40.20%
M
123/155
40.20% Wsp. wieku
 
36:59
PB 19:43
192
2 parkrun | M 124/155
JM11-14 | 39.82%
M
124/155
39.82% Wsp. wieku
 
37:20
PB 28:29
193
45 parkrun | K 66/116 | Członek klubu parkrun 25
JW10 | 49.98%
K
66/116
49.98% Wsp. wieku
37:33
PB 35:20
194
71 parkrun | K 67/116 | Członek klubu parkrun 50
VW35-39 | 39.91%
K
67/116
39.91% Wsp. wieku
 
37:35
PB 27:22
195
1 parkrun | M 125/155
JM10 | 41.39%
M
125/155
41.39% Wsp. wieku
38:08
Debiutant
196
33 parkrun | M 126/155 | Członek klubu parkrun 25
VM35-39 | 35.52%
M
126/155
35.52% Wsp. wieku
 
38:09
PB 27:03
198
6 parkrun | K 68/116
JW10 | 43.61%
K
68/116
43.61% Wsp. wieku
39:08
PB 37:29
199
38 parkrun | M 127/155 | Członek klubu parkrun 25
JM15-17 | 35.44%
M
127/155
35.44% Wsp. wieku
 
39:16
PB 28:38
200
8 parkrun | K 69/116
JW10 | 43.41%
K
69/116
43.41% Wsp. wieku
39:19
PB 33:09
201
19 parkrun | M 128/155 | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 35.77%
M
128/155
35.77% Wsp. wieku
 
39:39
PB 25:04
202
5 parkrun | K 70/116
VW35-39 | 38.13%
K
70/116
38.13% Wsp. wieku
 
39:52
Nowy PB!
203
5 parkrun | K 71/116
SW18-19 | 37.23%
K
71/116
37.23% Wsp. wieku
 
39:53
PB 39:23
204
16 parkrun | M 129/155 | Członek klubu parkrun 10
JM11-14 | 37.23%
M
129/155
37.23% Wsp. wieku
 
39:56
PB 32:38
205
13 parkrun | K 72/116
SW30-34 | 37.21%
K
72/116
37.21% Wsp. wieku
 
39:57
PB 32:40
206
43 parkrun | K 73/116 | Członek klubu parkrun 25
VW35-39 | 37.75%
K
73/116
37.75% Wsp. wieku
 
40:16
PB 33:37
207
18 parkrun | M 130/155
VM60-64 | 39.67%
M
130/155
39.67% Wsp. wieku
 
40:48
PB 34:30
208
56 parkrun | M 131/155 | Członek klubu parkrun 50
SM25-29 | 31.48%
M
131/155
31.48% Wsp. wieku
41:02
PB 20:10
209
11 parkrun | K 74/116 | Członek klubu parkrun 10
JW15-17 | 36.95%
K
74/116
36.95% Wsp. wieku
41:57
PB 39:01
210
8 parkrun | K 75/116
JW15-17 | 36.46%
K
75/116
36.46% Wsp. wieku
 
41:58
PB 39:22
211
76 parkrun | M 132/155 | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 34.12%
M
132/155
34.12% Wsp. wieku
42:12
PB 39:00
212
18 parkrun | K 76/116
VW55-59 | 43.71%
K
76/116
43.71% Wsp. wieku
 
42:33
PB 38:50
213
70 parkrun | M 133/155 | Członek klubu parkrun 50
VM45-49 | 33.09%
M
133/155
33.09% Wsp. wieku
 
43:10
PB 35:37
214
8 parkrun | K 77/116
JW11-14 | 36.13%
K
77/116
36.13% Wsp. wieku
43:30
PB 42:48
215
65 parkrun | K 78/116 | Członek klubu parkrun 50
VW50-54 | 39.51%
K
78/116
39.51% Wsp. wieku
 
44:05
PB 33:00
216
41 parkrun | M 134/155 | Członek klubu parkrun 25
VM55-59 | 35.45%
M
134/155
35.45% Wsp. wieku
 
44:06
PB 30:44
217
36 parkrun | K 79/116 | Członek klubu parkrun 25
JW11-14 | 36.55%
K
79/116
36.55% Wsp. wieku
 
44:33
PB 39:24
218
VM40-44 | 31.55%
M
135/155
31.55% Wsp. wieku
 
44:35
PB 30:40
219
6 parkrun | K 80/116
SW30-34 | 33.14%
K
80/116
33.14% Wsp. wieku
 
44:52
Nowy PB!
220
63 parkrun | K 81/116 | Członek klubu parkrun 50
VW45-49 | 36.84%
K
81/116
36.84% Wsp. wieku
 
44:58
PB 31:47
221
48 parkrun | M 136/155 | Członek klubu parkrun 25
VM45-49 | 31.74%
M
136/155
31.74% Wsp. wieku
 
45:00
PB 33:34
222
3 parkrun | K 82/116
SW18-19 | 33.04%
K
82/116
33.04% Wsp. wieku
45:18
Nowy PB!
223
33 parkrun | M 137/155 | Członek klubu parkrun 25
SM18-19 | 29.41%
M
137/155
29.41% Wsp. wieku
45:20
PB 26:07
224
2 parkrun |